МОЛОДЬ І МОЛОДІ ПІДПРИЄМЦІ – ДІТЯМ КРЕМЕНЧУКА


Минулої п’ятниці чергову добру справу для дітей зробили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки торгового дому „Тульчинка - центр” (директор – Леонід Нефедович ) та приватного підприємця Анни Котляр.
Дітям, які перебувають у притулках «Промінь» та «Пролісок», школі-інтернаті ім. А.С. Макаренка, спеціалізованій школі Полтавської обласної ради та Кременчуцькому спеціалізованому будинку дитини, торговий дім «Тульчинка - центр» передав 200 кілограмів фірмового тульчинського масла. Смачного продукту вінницьких маслоробів кожному з дитячих закладів вистачить більш ніж на тиждень.

Першими помічники Святого Миколая відвідали інтернат ім. А.С. Макаренка. Вихованці з усмішками та жартами допомогли розвантажити масло та теплий одяг, що його вже вкотре надала приватний підприємець Анна Котляр. І від того юнацького запалу, невимушеного простого спілкування добром і теплом наповнилися і серця гостей.

У районному притулку «Пролісок», який знаходиться у Великій Кохнівці, незважаючи на перші сутінки що впали на землю, гості застали дітей у процесі навчання. Це дуже важливо для них, бо більшість дітей, які потрапляють до притулків, не вміють навіть читати, не кажучи вже про вміння писати чи рахувати.

Сьогодні активісти Молодіжного Парламенту Кременчука з новою спеціально підготовленою концертно-розважальною програмою побувають у притулку «Промінь». Добра традиція такого неформального спілкування з дітьми завжди дарує всім його учасникам відчуття справжнього свята.
Добрі справи, які були започатковані ще під час традиційної новорічної акції „Святий Миколай – дітям” продовжуються і всі, кому небайдужа доля дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть долучитися до них.
Знайти адреси тих, хто потребує Вашої уваги та допомоги просто, тож будемо сподіватись, що добрі справи від Святого Миколая продовжуватимуться увесь рік.
Bookmark and Share