КВІТКОВИЙ САД ДИТИНСТВА


Ми дуже довго готувалися: писали сценарій, планували номери і конкурси, повторювали танці й пісні. Врешті-решт зібралися і остаточно вирішили – їдемо.

Ось так ми і опинилися у притулку „Промінь”. Заходити намагалися дуже тихо, адже діти іще спали – їх не можна турбувати завчасно. Потім потрапили в актову залу. І відразу почалося: одночасна репетиція двох танців, останнє корегування сценарію, перевдягання... Побачив би все це сторонній глядач – він би, мабуть, назвав нас навіженими: дівчата п’ятнадцяти - шістнадцяти років у піжамах і з іграшками, хлопці, які закочують килим, ведучі, що босоніж бігають залом... Звісно, все дуже легко пояснити: наприклад, дівчата готували виступ, де вони прокидалися у піжамах і гралися. Але то, все ж таки, була дивна картина.....

Скажу відверто: ми дуже хвилювалися. Ще б пак: стільки годин підготовки! Аж ось прийшли діти. Вони приймали нас дуже щиро, з дитячою цікавістю і захопленням.
Ми танцювали, співали, проводили конкурси й ігри. Виявилось, що це було зовсім не важко: у залі стояла проста, по-домашньому спокійна атмосфера приязні. Дуже скоро вже всі разом гралися і танцювали. Оскільки подія відбулася напередодні свята всіх закоханих, наприкінці вечора ми подарували вихованцям притулку валентинки: часточку наших сердець.

Діти були задоволені, веселі і радісні. А ми отримали найціннішу винагороду, на яку, відверто кажучи, дуже сподівалися - дитячі усмішки. Залишали приміщення притулку із сльозами на очах – було дуже шкода прощатися... Але одразу ж, вийшовши на двір, вирішили: тут нас зустрічатимуть іще не раз!

P.S. Дійсно, діти – квіти життя. Чудові, найпрекрасніші квіти з поміж усіх, що ви знайдете у світі. Мабуть, тому нам так подобається дивитися на них, спілкуватися і просто проводити час у їхній компанії... Відвідавши притулок ми іще раз переконалися, що за дітьми – майбутнє. Тож, шановні дорослі, допоможіть нам вирости і стати належними громадянами своєї країни – тоді і країна стане затишною домівкою для всіх своїх громадян.


Bookmark and Share