СТРІЛА АМУРА – СВЯТО КОХАННЯ ТА КРАСИ!


Отже, 13- го лютого у нічному клубі «Зебра» відбулася вечірка «Стріла Амура» - дивовижне свято для кожного із присутніх. Самотності позбувся кожен, бо в цей вечір зібралася більше ніж тисяча молодих кременчужан.

Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій разом з відділом у справах сім’ї та молоді міськвиконкому за підтримки ТМ «Флінт» та інформаційних спонсорів газети «AVтограф» та «Авто Радіо», провели найкращу вечірку для закоханих. Були запрошені чудові ведучі та Dj, організовано концертну програму та конкурси. Сумувати не було часу, бо Mr ProBass заводив присутніх музикою з перших хвилин свята.

Під звуки фанфар розпочалася концертна програма. Першою на сцену вийшла Аня Лозенко з романтичною та мелодійною піснею «Белое платье», і отримавши неймовірну кількість оплесків, запросила на сцену гурт «Техніка Читання» (солісти Сафронов Олексій та Павлюк Сергій із педагогічного училища). Ці хлопці просто розірвали зал, вони впевнено і з легкістю розбивали слухачкам серця. Vj Red не давав молоді перепочити і на сцену вийшла Крістіана, яка співала пісні «Улетаю» та «Ну как ты там?», чаруючи голосом слухачів. На завершення концерту на сцені зявилася феєрична Анастасія Герасименко, яка запалила вогні кохання у всіх присутніх. Перед початком конкурсів на сцені засяяли зірки Кременчука – гурт РКС, вони вивели на танцпол усіх бажаючих, що із-задоволенням танцювали під звуки їх пісень.

Одразу ж після концертної програми Vj Red розпочав конкурси. Перед входом до головної зали кожен бажаючий знайти свою другу половинку вкидав у барабан свою анкету-флаєр( їх було поширено по всіх вищим навчальним закладах організаторами заходу). Ведучий по черзі витягав анкети і викликав хлопців та дівчат на сцену, утворюючи пари. Чотири пари, які співпали, змагалися за звання «Серце танцполу». Цей конкурс мав за мету виділити за допомогою танців найпластичнішу пару вечора. По оплескам глядачів було обрано ідельну пару, якій вручили чудові призи від організаторів.

Ведучий не давав сумувати, тому запропонував конкурс на найгучніший столик. Змагання було не на житя, а на ящик сухариків «Флінт», бо саме його отримали найгучніші студенти залізнодорожнього технікуму.

Дискотека розпочалася! Mr ProBass крутив музику в стилі RNB, танцпол був повністю зайнятий охочими відірватись на повну. Дотого ж, була маса повільних композицій, завдяки чому багато самотніх сердець знайшли одне одного. По відгукам присутніх було зрозуміло, вечірка удалася на славу, багато милих пар знайшли одне одного, і, сподіваємось, ніколи не розстануться.
P.S Кохання – країна романтиків та людей, які готові на дурнички заради коханної людини. Ми всі прагнемо літати в хмарках та, не завжди, на це зважуємося. Нащастя, в наш час не зникли чоловіки, які кохають сильно та безмежно. Наприклад, під час дискотеки на сцену вийшов чоловік з неймовірно великим букетом білих троянд та запропонував одружитись своїй коханій дівчині і, уявляєте, вона погодилася. А як же інакше, в таке свято неможливо відмовити. Отже, поєднавши хоча б одну пару спільними зусиллями, можна казати , що свято кохання пройшло успішно!

Чекаємо вас наступного року. Воно того варте!


Bookmark and Share