Практична допомога для молодих психологів


Відомо, що студентська молодь на сьогодні є однією з найбільш незахищених категорій населення. Практика супервізій на місцях роботи молодих спеціалістів-психологів вказала на гостру необхідність в допомозі та практично–методичній підтримці з боку фахівців різних спрямувань, а особливо практичних психологів.
Саме тому Психологічний відділ Союзу обдарованої молоді створює даний Центр.
Метою діяльності Центру є надання послуг практично–методичного спрямування для підвищення рівня практичних умінь молодих психологів (студентів та випускників).
Одним з пріоритетних напрямків роботи є надання психолого–педагогічних послуг різного спрямування молодим спеціалістам та студентам вищих навчальних закладів, вирішення первинних проблем клієнта з метою викорінення фактів депресій, конфліктів тощо.
Зокрема, спеціалісти Центру ситуативно втручаючись в проблему клієнта, намагаються підійти до її вирішення системно, використовуючи всі можливі та доцільні методи і форми роботи.
Завдання Центру:

підготовка кваліфікованих практичних психологів, підвищення рівня самосвідомості молоді, оперативного вирішення запитів шляхом надання психолого-педагогічних індивідуальних та групових послуг;
формування у молоді активної життєвої позиції, сприяння становленню основ громадянського суспільства в студентській громаді шляхом надання інформаційних (індивідуальних та групових) послуг;
сприяння дотриманню прав особистості, розвитку правової свідомості клієнта шляхом надання соціально-юридичних послуг;
допомога у подоланні життєвих проблем, що виникають у молоді, сприяння зниженню рівня конфліктності та успішного процесу адаптації до середовища шляхом надання соціально-психологічних (індивідуальних та групових) послуг.
Робота Центру включає групові та індивідуальні консультації, тренінги, семінари, навчальні програми різного рівня.
Для членів Союзу обдарованої молоді навчання в Центрі безкоштовне.
Для того щоб отримати повну інформацію та скористатися послугами Центру напишіть листа на наш E-mail: som@iatp.org.ua Вкажіть:
Прізвище Ім'я По-батькові
Номер членського квитка СОМ та дату його видачі (якщо ви ще не є членом СОМ завітайте до розділу "Як до нас приєднатися")
Причину звернення
Вам буде надіслана інформація про навчальні програми та графік роботи Центру.
Bookmark and Share