Молода опозиція Вірменії об’єднується в ім'я виборів


Лідери 7 молодіжних організацій опозиційних партій підписали в Єревані заяву, у якій зобов'язалися "до кінця й всіма можливими" способами співробітничати в ім'я проведення у Вірменії вільних і справедливих виборів.

Заяву підписали представники молодіжного крила Соціал-демократичної партії "Гнчакян" (молодіжний союз "Саргіс Тхруні"), молодіжних організацій партій "Нові Часи", "Національна ліга молодих демократів", "Вірменський загальнонаціональний рух", "Анрапетутюн"( "Республіка") , "Союз національних демократів", об'єднання "Національне самовизначення". Представники виразили надію, що до них приєднаються й інші молодіжні організації.

"Заявляємо, що не потерпимо в майбутніх виборах тих порушень, які вже готується зробити діюча влада. Ми заявляємо, що не дозволимо, щоб у нас забрали наше майбутнє й майбутнє наших дітей. Не дозволимо, щоб кримінальні елементи й корумповані чиновники продовжували руйнувати нашу країну й державність", - говориться в спільній заяві.

"Ми домовилися, що не будемо розкривати деталі зустрічі, скажу тільки, що вона стане багато в чому вирішальною", - заявив лідер опозиційної партії "Нові часи" Арам Карапетян, відзначивши, що участь опозиції в парламентських виборах єдиним списком кандидатів є гарантією забезпечення в парламенті реальної опозиції.

Джерело: Власти.netBookmark and Share