ФМЛУ провів круглий стіл на тему"Кожна дитина - майбутнє України"


В ньому прийняли участь представники громадського руху «ОПОРА», НГО «ПЛАСТ – НСОУ» в Полтавській області, Вінницької гімназії №30, Донецького регіонального ресурсного центру «Міст», БФ «Карітас – Київ», Європейського Руху в Україні, ТОВ «КИЇВЛАЗАВТОСЕРВІС», юридичної фірми «Арієс», адвокатської компанії «Кононов і Созановський», юридичної компанії «Шевченко Дідковський і Партнери», Асоціації правників України, Житомирського регіонального християнського БФ св. Пантелеймона, Асоціації милосердя «Емануїл» та інші.

Учасники круглого столу погодились з тим, що акція «Святий Миколай мандрує Україною» пройшла успішно. Її заходами було охоплено 6 000 дітей, які перебувають на утриманні будинків-інтернатів, дитячих будинків сімейного типу чи проживають у малозабезпечених сім’ях 23 міст України. Ще раз прозвучала думка про те, що діти-сироти є однією з найбільш незахищених верств населення, яка потребує опіки і захисту не тільки з боку держави, але і з боку кожної окремої людини і суспільства у цілому.

У 2007 році ФМЛУ за допомоги партнерів у регіонах буде реалізовувати такі проекти як:

«Діти нашої громади», результатом якого має стати створення мережі всеукраїнської громадських рад, які будуть забезпечувати громадський контроль за діяльністю сиротинців і відповідних установ;
«Сім’я для кожної дитини», метою якого є надання правової допомоги дитячим будинкам сімейного типу;
«Діти вулиці», головним завданням якого є налагодити зв'язок з дітьми вулиці, через щоденні контакти вплинути на їхнє світобачення, ставлення до життя, допомогти знайти законні шляхи виживання;
«Путівка у життя». Проект спрямований на постінтернатівську адаптацію випускників. Учасники проекту будуть отримувати соціальну, психологічну, медичну, освітню та юридичну допомогу, необхідну для найбільш ефективної реалізації себе у житті.
Bookmark and Share