Семінар із серії "Моніторинг виборчих процесів" днями відбувся в Ужгороді...


Центр політичної освіти з кінця серпня в рамках проекту «Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів» за підтримки проекту «Сприяння організації виборів в Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в шести регіонах України розпочинає серію семінарів за темами: „Інформування виборців про кандидатів, партії та їх передвиборчі програми”, „Моніторинг виборчих процесів”, „Надання консультацій з питань виборчого законодавства учасникам виборчого процесу”.

26-28 серпня 2005 року в м. Ужгород відбувся перший семінар з серії „Моніторинг виборчих процесів”. Цей семінар пощастило відвідати представникам Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Київ.
Учасникам семінару люб’язно було надане житло та харчування в комплексі Гостинний Дім, неподалік від кордону зі Словаччиною. Заняття проходили в навчальному комплексі “Неємія”, на базі Гостинного Дому.
Висококваліфіковані тренери-експерти ЦПО провели серію тренінгів з наступних тем:
- Роль громадського моніторингу у забезпеченні демократичності і прозорості виборів 2006 року;
- Положення міжнародно-правових документів з виборчого права;
- Методологія проведення моніторингу виборчого процесу;
- Моніторинг утворення і роботи виборчих комісій;
- Моніторинг проведення передвиборчої агітації;
- Моніторинг фінансування виборчої кампанії;
- Моніторинг ЗМІ;
- Поширення результатів моніторингу;
- Мережева та коаліційна робота НДО під час виборів, партнерство.

Відрадно, що з плином часу політика, як сфера життя, не старіє, а навпаки – дедалі молодшає! Справді – установи державного значення дедалі менше нагадують будинки для перестарілих і геронтологічні лікарні. На семінарі були присутні представники найрізноманітніших вікових груп, але переважала молодь до тридцяти. Це значить, що нам, молодим людям, не є байдужим наше життя і майбуття наших діток, навіть, якщо вони ще не народилися!

Прес-служба
Ужгородської ФРІ

Bookmark and Share