На зйомки "Еротичної варти" студентів Поплавського не беруть (ФОТО)


Продовження знімає київська "Пілігрим-студія". Розмовляємо з творцями серіалу в їхньому офісі на вулиці Великий Васильківській. Кіношники щойно повернулись з нічних зйомок 17-ї серії.

- Винайняли квартиру на Хрещатику, цілу ніч працювали, - каже втомленим голосом 42-річний продюсер Сергій Рибалкін.

Бюджет серіалу приховує.

- Він дуже скромний, - пояснює. - Акторам за день зйомок платять від 200 до 300 доларів.

- Хлопці в нас випускники університету Карпенка-Карого, - розповідає режисер Василь Рибальченко, 35 років. - Студентів Поплавського не беремо - рівень не той. А дівчата - моделі. Їхні послуги оплачуємо через агентства.

Раніше Рибальченко знімав кліпи для групи "Мед Хедс" і співачкам Каріні Плай та Надії Шестак. А також рекламу для українського телебачення. Зізнається, що еротику знімати важче - іноді на один кадр іде до сорока дублів.

- Приходили на проби повії, - згадує. - Відкриє рот, і відразу зрозуміло, що роль їй пропонувати не можна. Приходили парочки, готові на все. Ми радили їм домашнє відео знімати. У наших фільмах ніякого контакту між акторами немає. Чоловіки використовують бандаж з арсеналу стриптизерів - трусики тілесного кольору.

Каже, що у 17 знятих серіях актори змінюються.

- Один у нас знімається максимум у трьох серіях. Знайомляться за день до зйомок.

Проблеми з акторами виникають? - питаю.

- Одна дівчина попросила для хоробрості 50 грамів коньяку. Випила і тут же вирубалась. А ми знімали в готелі, номер був поплачений на два дні. Проте наступного ранку відзняли все за півзміни. Ще одна дівчина теж попросила коньяку. У неї судини розширились на руках. Це некрасиво виглядало в кадрі, тому довелося переносити зйомки. А в одного актора вискочив герпес на обличчі. Теж мали вихідний. Буває, на пробах дівчата не соромляться роздягатися. Коли ж бачать камеру, відмовляються зніматися. Приїхала одна модель, яка фотографувалася для американського еротичного журналу "Пентхаус". Їй сподобалося те, що ми робимо. Але брати участь у зйомках відмовилася, бо в Києві живе її чоловік.

А якщо, наприклад, чоловік-актор збуджується по-справжньому?

- Ні в кого такого ще не було. Навколо ж стільки народу - оператори, освітлювачі, режисер. Чоловіки на знімальному майданчику під час перерви обов'язково одягають халат або кутаються в рушники. А жінки часто ходять голі.

Вас дружина не ревнує до актрис?

- Ні, вона в мене філософ за освітою. Розуміє, що це - робота. А я люблю свою професію і ніколи не проміняю любов на постіль.

Стрічку озвучують молоді актори столичних театрів.

- Моделям важко бути справжніми акторами.

Після зйомок у вашому фільмі з'являлися закохані пари?

- Одна така є. Вони познайомились у нашому офісі. Але в жодному фільмі разом не знімалися.

Сценарист фільму Ігор Лепенець, 37 закінчив Інститут легкої промисловості.

- У мене багато знайомих модельєрів - колишніх однокурсників. Вони мені на прокат дають свій одяг. Тільки просять не зізнаватися нікому, бо потім ніхто цей одяг купувати не захоче.

Іван СТОЛЯРЧУК

Bookmark and Share