Полюбимо один одного!


Ключовою акцією, яка відрізняє НДЛМ на День усіх закоханих є „Стіна любові”. Це вже традиційний проект НДЛМ, який реалізується організацією понад 7 років. Він полягає в тому, що всі бажаючі могли написати свої освічення в коханні на спеціальних конструкціях із ватману та ДСП - імпровізованих «Стінах любові». Такі „стіни” встановили по центрах майже всіх міст України та у вузах.
Під час святкових заходів поширювалися прикольні «валентинки» від НДЛМ.
Крім цього у Харкові, Миколаєві та Кіровограді відбулися святкові дискотеки, у Чернівцях випустили спецвипуск молодіжної газети, у Херсоні „стіну кохання” відвідала ціла низка депутатів міської ради, у Вінниці закоханих безкоштовно фотографували, а в Тернополі акції НДЛМ зібрали на площі кілька тисяч людей.
По багатьох регіонах осередки НДЛМ також були організовані шоу-програми, концерти, дискотеки, караоке та багато конкурсів.Про святкування Дня Святого Валентина у Чернівцях (16.02.07)
Було проведено роздачу „валентинок” разом зі святковим номером молодіжного тижневика „Перекур” у всіх вищих навчальних закладах м. Чернівців. Роздано 3 тис. валентинок та 10 тис. примірників газети з привітаннями від голови Чернівецької ОО НДЛМ Юлії Струк та голови Чернівецької ОО НДП Володимира Дороша
Крім того, у газеті „Перекур” було розміщено призовий сканворд. Перші три людини, які розгадали ключове слово, були нагороджені запрошеннями на двох до нічного клубу.

Ще 48 студентів, що розгадали ключове слово, були нагороджені музичними компакт-дисками. Нагородження пройшло у офісі НДЛМ і НДП.

Юлія СтрукХарків в Валентинів день (16.02.07)

13 Февраля, ночной клуб "Венский Дом" - дискотека для актива города при соорганизации Харьковской областной организации Народно-демократической лиги молодёжи, Областного центра молодежи, Областного молодежного совета - розданы «валентинки», 250 шт. Участников мероприятия поприветствовал глава ХОО НДЛМ Александр Безуглый.
14 Февраля в 12.00 на центральной аллее НТУ «ХПИ» был розыгрыш призов в веселых музыкальных конкурсах. Все прошло с юмором и в поднятом настроении. розданы «валентинки», разыграны подарки, в том числе за наилучшее признание в любви на "Стене любви". Во время конкурсов ведущие постоянно оглашали, что акция организована ХОО НДЛМ. В мероприятии также принял участие ректор НТУ "ХПИ" Л.Л. Товажнянский, обратившись с приветственным словом к студентам.
Три слова, що керують світом – Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ. «Не за те, що ти є, а незважаючи ні на що….» (16.02.07)

14 лютого у Херсоні на вулиці Суворова більш ніж 500 молодих дівчат і юнаків зізінавалися один одному у коханні. За допомогою пензлів, маркерів і велечезного листа ДВП. Вони створили «стіну кохання» із безліччю варіацій «трьох звичних слів» .
Скільки варіантів освідчення у коханні існує?

Напевно, скільки людей – стільки і варіацій. Хтось, може сказати – Ти моє ПОВІТРЯ, без Тебе я задихаюся… інший скаже: Ти – КНИГА мого життя, я буду читати Тебе завжди, буду гортати Твої сторінки ніжно-ніжно, буду все ближче і ближче знайомитися з Тобою, відкриваючи для себе Твої таємничі історії і сюжети…Радіодіджей скаже: Ти для мене кожен вихід в ефір, Ти для мене всі слухачі, Ти для мене всі перші місця хіт-парадів….Фантазії не має обмеження, освідчуватися можна по-різному, ГОЛОВНЕ – робити це.

14 лютого у Херсоні на вулиці Суворова більш ніж 500 молодих дівчат і юнаків зізінавалися один одному у коханні. За допомогою пензлів, маркерів і велечезного листа ДВП. Вони створили «стіну кохання» із безліччю варіацій «трьох звичних слів» . Найоргигінальніші і найщиріщі освідчення були відзначені грамотами і призами. Романтична вечеря у двох - такий подарунок отримали чотири преможця. Визначило їх прискіпливе журі, до складу якого увійшли : голова Херсонської обласної організації НДЛМ Євген Криницький, керівник управління молоді та спорту міськвиконкому Микола Молодченко, керівник відділу молоді міськвиконкому Юрій Гречихін і депутат міськвиконкому Наталя Матковська.

Зізнатися у коханні можно було і вголос, завдяки імпровізованій радіостанції, що працювала протягом двох годин. Були жартівливі конкурси, опитуванн перехожих на тему: чи вірять вони у те, єдине, оспіване поетами відчуття. Волонтери разом зі звичними листівками цього свята – валентинками роздавали засоби контрацепції.«Свято кохання» організувала херсонська молодіжна організація Народно – демократична ліга молоді та управління молоді та спорту Херсонської міської ради. Партнерами акції виступили Міська молодіжна рада та Центр соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді.

Тетяна ДолговаДень Святого Валентина у столиці (16.02.07)
14 лютого 2007р. Київська міська територіальна організація Народно-демократичної ліги молоді в м. Києві по вул. Хрещатик (напроти McDonalds ) з 13.00 по 17.00 захід, присвячений святкуванню Дня святого Валентина. До організації заходу долучилися ВЦФЗН „Спорт для всіх”.

12 і 13 лютого – запрошення на святкування Дня св. Валентина 50 вузам міста по спеціальній електронній системі Студентської ради, роздача 1000 «валентинок».

14 лютого - була проведена „Стіна любові” в НАУ та НПУ ім. М.П.Драгоманова. Під час святкових заходів були поширені прикольні забрендовані святкові «валентинки» від НДЛМ.

14 лютого – на Хрещатику - захід пройшов успішно, не дивлячись на дощову погоду. Майже всі учасники та глядачі мали святковий піднесений настрій. Закохані пари та просто перохожі отримували святкові «валентинки» та залишали освідчення для коханих на „Стіні любові”. Також глядачів та перехожих вітали від імені голови НДП Людмили Супрун і вручали іменний календарик. Конкурсно-розважальна програма була насичена інтелектуальними, рухливими та розважальними конкурсами. Невід’ємним атрибутом були танці під молодіжну музику.

Також усі бажаючі отримали свідоцтво про реєстрацію шлюбу. Протягом всього заходу для глядачів був проведений конкурс „Найкращий глядач Майдану”.

Святкування закінчилося окликами – НДЛМ, юху-яха НДЛМ!


Bookmark and Share