Пора згадувати минуле! «Rетро-party» в Тернополі!


Особливістю цього заходу стало те, що вся музика крутилася в стилі 50-80 років і виключно з платівок. Також одяг, в якому мали прийти на захід, мав відповіти тим часам.

Загалом бажаючих повеселитися у такий спосіб назбиралося близько 200 осіб. За словами організаторів, прес-секретаря «Пори» Віктора Гурняка та пластуна Остапа Круцькевича, завдяки цьому заходу вдалося згуртувати людей із різних молодіжних громадських організації та політичних партій для хорошого проведення часу, та для плекання єдності молодіжного руху.

В програмі було безліч різноманітних і цікавих конкурсів, весела музика і багато позитивного настрою, хороших і цікавих людей. Серед гостей могли побачити навіть депутати міської ради, які також веселилися з присутніми. Переможці конкурсів отримували подарунки від спонсорів та організаторів.

Допомогу в організації і неабияке сприяння надали управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради, крамниця комп’ютерної техніки на канцелярії «Культорг», компютерно-інформаціїний центр «ПРІНТ-ОФІС» та Інтернет-кафе «Крапка».

Bookmark and Share