Національний Альянс провів зимовий вишкільний табір «Доброволець-2007»


Такий табір – неабияке випробування для молоді, нагода переконатися у власних можливостях, адже відбувається за екстремальних погодних умов. Тут необхідні витримка, наполегливість, певна фізична та й моральна готовність до труднощів, а найголовніше – бажання.
Маршрут пролягав через села Соснове, Губків, Мочулянка, Яцьковичі, Хотин і кінцевою ланкою стало Березне. Обраний він невипадково. Завзяті таборовики щодня долали майже 25-кілометрову відстань місцями історичної слави.
Цим нелегким шляхом свого часу проходили вояки Української повстанської армії. Дорогою траплялося чимало поховань, зокрема тих повстанців, що поверталися з бою під Гурбами, а також могили козаків та селян, що загинули під час антипольського повстання під проводом Северина Наливайка. Тут мандрівники спинялися, аби вшанувати пам’ять Героїв.
Вечорами, втомлена, але задоволена молодь співала патріотичних пісень, влаштовувала собі різноманітні розваги, ділилася враженнями, перетворюючись з випадкових знайомих у справжніх друзів.
Близько 90 км ходи лісовими стежками, через сніги та болота при мінусовій температурі варті неабияких вольових зусиль та патріотичних почуттів. Той, хто подолав їх, може по праву пишатися собою і готуватися до наступного «Добровольця».
Захід відбувся за підтримки Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.
Bookmark and Share