14 лютого 2007 року Тернопільською Обласною Організацією Народно-демократичної ліги молоді було проведено молодіжно-розважальний захід з нагоди Дня Святого Валентина на Театральному майдані


Другий етап складався з двох частин. Перша частина розпочалася в 14:00.
На Театральному майдані було розгорнуто три намети блоку НДП. В першому наметі працювала служба знайомств. В якому членами НДЛМ заповнювалися анкети чоловічого та жіночого характеру пізніше вони детально вивчалися та сортувалися по подібних симпатіях жіночого та чоловічого полів. Після чого було оповіщено авторів анкет в телефонному режимі.
З 10-ти пар три пари які найшвидше зявилися до комітету свята були запрошенні до взяття участі в конкурсі від служби знайомств. Основним завданням конкурсу полягало в тому, що за досить короткий проміжок часу дві особи повинні були публічно розказати про одне одного якнайбільше. За що вони отримали запрошення на романтичну вечерю в ресторан "Картопляна Хата".
В Другому наметі було встановлено дві корзини з валентинками від НДЛМ для юнаків та дівчат з одинаковою номерацією, де на протязі дня приходили хлопці та дівчата брали валентинки з різних корзин та членами НДЛМ їх інформували, що до початку святкової дискотеки вони повинні були найти другу валентинку з однаковим номером та стати учасниками наступного конкурсу.5-тьом парам було вручено по упаковці слабоалкогольного напитку та надано можливість упродовж цієї дискотеки знаходитись та танцювати у місці для VIP-персон. Це місце було зроблене організаторами у вигляді серця зі ста свічок в радіусі 30-ти метрів.
Третій намет працював, як крамничка для закоханих. Товарами для продажу являлися атрибути всіх закоханих, а саме: валентинки виготовлені у вигляді відкриток, конверти для цих відкриток, купідончики, букети квітів (були виготовлені власноручно членами НДЛМ). Основним завданням даного намету організувати вище вказану продукцію, і та особа жіночої статі яка придбала найдорожчий виріб отимала запрошення на романтичну вечерю, з учасником досить популярного у всій Україні, гурту "СКАЙ" публічно під час дискотеки.
Друга частина другого етапу розпочалася у 19:00 в центральній частині міста, а саме, там на Театральному майдані. У вигляді театралізованого дійства. Тобто актор-священник обвінчав молоду дівчину з легіонером древньоримського війська, при проведенні боряду наступної пари легіонерами було заарештовано священника, який в майбутньому був зарахований до ліку святих, а саме це був отець Валентин. Даним дійством нами переслідувалася ідея донести до широкого загалу молоді, як це все відбулося багато століть назад. Після чого ведучими було розказано в словесній формі історію заснування даного дня.
У продовж всієї дискотеки було донесено інформацію щодо цікавих фактів про виникнення та історію поцілунку, продувжуваність поцілунку та цікавих фактах у коханні в усіх куточках земної кулі впродовж всіх часів існування людства. Також дискотека була насичена багатьма тематичними конкурсами. І одні із самих цікавих:
Конкурс "на найеротичніший танець дівчат з стільцями" (конкурс полягав у тому, що кожна учасниця конкурсу повинна була продемонструвати свої хореографічні дані, пластичність тіла та свою фантазію. Краща із учасниць повинна була отримати у вигляді приза цілий ящик презервативів від фірма "PERFECT". У цьому конкурсі дівчата всі троє без винятку показали надто високий рівень фантазії, мистецтва, а саме при -7 в танці розділися до нижньої білизни. Оргкомітету свята нічого не лишалося як розділити цей приз на всіх учасниць.)
Конкурс "із поцілунками". (Усі пари які взяли участь, оргкомітетом передбачуваний приз на цей конкурс було розділено на всіх, тому що ведучими після продовженості поцілунку у 15 хвилин зупиняли неодноразово нажаль чи на щастя вони зупинилися в кінці дискотеки танцюючи-цілуючись понад одну годину.)
І на завершення дискотеки був проведений святковий аукціон. На якому було виставлено три лоти. Одним із трьох ведучими вдалось реалізувати тільки один тому що розрахований час на три лота був витрачений на один, так як час виділений на дозвіл оренди Театрального майдана завершився. Суть аукціону полягала в тому що лот, який продавався знаходився у коробці і присутні які хотіли це придбати мали тільки можливість здогадатися що в ньому. Після слів ведучого з натяку та характеристикою даного лота наступними словами:" Лот номер 1 може 51 може 71 тільки невідомо як назове його пияк". В коробці знаходилась пляшка пива "Львівське 1715". І який після довгих торгів було продано за 50 $ (п ятдесят доларів).
Фінішувала дискотека загальними поцілунками всіх присутніх.
Було присутніх приблизно від 5 до 7 тисяч людей.

Володимир Заверуха
Bookmark and Share