Національний Альянс та „Свобода” обговорили можливості співпраці


Під час зустрічі йшлося в першу чергу про консолідацію правих сил, об’єднання зусиль для протистояння реваншу антиукраїнських сил. Наразі Національний Альянс планує налагодить тісні зв’язки з молодіжною структурою „Свободи” – організацією „Сокіл”.
Зокрема, передбачається спільна участь у заходах по відзначенню 65-ої річниці утворення Української Повстанської Армії, координації дій членів Національного Альянсу, депутатів Івано-Франківської, Волинської та Рівненської областей та депутатського корпусу ВО „Свобода”. Також домовлено про проведення зустрічей між активістами Національного Альянсу та „Свободи” на регіональних рівнях.
Такі зустрічі будуть постійними для того, щоб можна було чітко окреслити шляхи подальшої співпраці даних структур.
Перед зустріччю Ігор Гузь відвідав вечір в Палаці культури ім. Гната Хоткевича, організований львівським осередком „Свободи”, що був присвячений борцям за волю України – Петру Полтаві та Василю Андрусяку (Різун).


Для довідки: Нагадаємо, що подібна зустріч двох лідерів уже відбувалася 6 вересня 2006 року у місті Івано-Франківську. Вони представили кампанію “Національна мобілізація”, що мала на меті активізацію молоді та залучення її до громадсько-політичної діяльності. Тоді ж відбулись переговори Ігоря Гузя та Олега Тягнибока щодо спільної участі в Марші УПА в Києві 14 жовтня 2006 року.

контакт: Катерина Потапчук, 8 097 621-87-03Bookmark and Share