Провід ВМГО „Національний Альянс”: Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Олександр Мороз, не виправдавши довіри українського народу та внісши деструктив у відносини між власними політичними силами, перестали бути тими обличчями, яким довіряє та на кого покладає


Політична декларація ВМГО «Національний Альянс»

Політична ситуація , яка наразі панує в Україні, в силу свої нестабільності та непередбачуваності, вимагає від всіх патріотичних сил країни мобільної консолідації, яка дозволила б створити потужний політичний блок правого спрямування, що став би на чолі подальшого національного розвитку держави.
Дана ситуація змушує визначатися – з політичними уподобаннями, силами, лідерами, союзниками та навіть ворогами. Тільки віднайшовши чітку ідеологічну та політичну нішу в існуючій політичній системі, можна орієнтуватися на підтримку населення, котре вимагає конкретних гасел, дій, виконаних завдань та результатів.
Національний Альянс, як організація, що сповідує принципи українського націоналізму та має конкретний напрямок громадсько-політичної діяльності, пов’язаний з роботою з українською молоддю в плані її патріотичного виховання та лобіювання цього процесу у владних верхах, чітко окреслює власні політичні орієнтири сьогодення.
«Помаранчева» революція, на гребені якої до влади прийшла нова політична команда, внесла суттєві корективи (конструктивного характеру) в тогочасну політичну атмосферу України. Проте з часом, в силу різних об’єктивних і суб’єктивних чинників, вона показала свою неспроможність ефективно керувати державою, в результаті чого втратила довіру населення та дозволила своїм політичним опонентам почати домінувати на політичній арені. Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Олександр Мороз, не виправдавши довіри українського народу та внісши деструктив у відносини між власними політичними силами, перестали бути тими обличчями, яким довіряє та на кого покладається у своїх сподіваннях український народ. Маючи політичні авторитет, досвід, команду та інші ресурси, але не маючи конкретної програми подальшої розбудови України та потенції втілити її в життя, вони стали одними з основних чинників теперішньої кризи в державі.
Натомість Партія Регіонів, на чолі з своїм лідером, прем’єр-міністром України Віктором Януковичем, маючи підтримку на сході України та використавши політичний безлад, що панував в державі, від недавнього часу почала брати справу у свої руки. Здобувши перемогу на парламентських виборах 2006 року, «регіонали» продемонстрували серйозність своїх амбіцій щодо керування українською державою. В результаті, даною політичною силою почала вестися політика відвертої дискредитації президента та «помаранчевих» сил у владі. В більшості українських регіонів відбувся повторний прихід до влади представників «біло-синіх». Центральна влада, яка зосереджена в руках команди Януковича, почала вести власну політичну лінію проросійського характеру, яка фактично відтворює на практиці реалії «кучмізму».
Тому, виходячи з вищеописаної ситуації, яка вже в недалекому майбутньому може призвести до усунення від керівництва державою представників української національно-політичної еліти та втрати нею незалежності, Національний Альянс схильний вважати прихід до влади Партії Регіонів фактичним поверненням українського суспільства до реалій авторитарного управління державою та розцінювати це як політичний реванш антиукраїнських сил.
Національний Альянс бачить за необхідне подальше стимулювання консолідації правих сил в Україні, пропонуючи тим самим національну альтернативу тим тенденціям у владних верхах, які ми можемо спостерігати наразі. Координація політичної діяльності українських правих дасть змогу українському населенню віднайти для себе третій варіант між «помаранчевими» та «синьо-білими», який може стати панацеєю від теперішньої кризи в Україні.
Потреба української держави в новій політичній генерації вимагатиме від правих сил активної, а що головне – ефективної боротьби з наявною нині в державі домінантною політичної групою. Цього разу процес боротьби повинен ініціюватися «знизу», з широким долученням громади до політичного процесу як такого. Активна співпраця правих політичних сил та громадських, молодіжних організацій, дозволить новій політичній силі охопити своїм впливом широкі верстви українського населення, які розчаровані теперішньою політичною владою та вбачають у ній загрозу українській незалежності. Така позиція буде суттєво відрізнятися від поширеної нині практики споглядання та словесної критики і передбачатиме під собою цілий комплекс діяльності по роботі з населенням для реалізації поставлених завдань.
Національний Альянс, як молодіжна сила націоналістичного спрямування, готова до активного долучення в процес консолідації правих українських сил, подальшої їх діяльності та боротьби з відродженням «кучмістського режиму» та закликає інші молодіжні, громадські та політичні сили ініціювати даний процес як на всеукраїнському, так і на місцевому рівні.

Слава Україні!

Провід ВМГО „Національний Альянс”

Bookmark and Share