Нагороджено переможців «Екологічного вибуху»


19 травня 2005 відбулася чергова сесія Першотравневої районної ради м.Чернівці. В роботі сесії ради взяли участь начальники структурних підрозділів райвиконкому, депутати Чернівецької міської учнівської ради та працівники Чернівецької міської ради.
Нетрадиційним пунктом порядку денного стало відзначення переможців успішно проведеної на території району екологічно-просвітницької акції «Екологічний вибух - 2», яку зініціювали громадські організації Чернівецька міська учнівська рада, Спілка Активної Молоді та "Український Народний Дім в Чернівцях" при дружній співпраці з депутатською комісією з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Першотравневого району. Голова Першотравневої районної ради п. Юліан Ваньчицький вручив капітанам команд «Орлятка» (ЗНЗ №21), «Справжні монстри» (ЗНЗ №37), «Шалені перці» (ЗНЗ №2) та «Невгамовні» (ЗНЗ №28) подяки та цінні подарунки. Він наголосив на актуальності проведеної акції та звернувся до організаторів з прохання частіше проводити такі «вибухи», адже екологічний стан міста потребує радикального покащення. Нагадаємо, що учні чернівецьких шкіл зібрали під час акції «Екологічний вибух - 2» близько 5,7 тонн сміття – три повних самоскиди!
Виконуючи свій обов`язок перед виборцями, депутати райради ухвалили зміни до бюджету 2005. Ці зміни були здебільшого соціального спрямування, адже значно збільшено суму допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям та інвалідам.
Депутати проаналізували проведені Першотравневою райрадою заходи до дня Перемоги над фашиськими загарбниками. Також було заслухано хід виконання "Програми підтримки діяльності Першотравневої районної Організації ветеранів України».
Наприкінці сесія сесія районної ради розглянула та затвердила запити депутатів до голови та підрозділів ради щодо вирішення проблем округів та виборців. На сесії також було оголошено про створення фракції «Батьківщина» в Першотравневій районній раді.

Володимир БЕШЛЕЙ
депутат Першотравневої районної ради м.Чернівці

Bookmark and Share