В УГКЦ розпочався Рік молоді


Рішення про те, що у 2007 році Українська Греко-Католицька Церква візьме під особливу опіку молодь було прийняте ще на Синоді єпископів два роки тому.

У межах Року молоді УГКЦ проведе низку заходів, присвячених молодіжним питанням.

По-особливому цього року Українська Греко-Католицька церква святкуватиме День молоді. З цієї нагоди у квітні на багатьох єпархіях відбудуться великодні молодіжні фестивалі. Відтак, Дрогобич та Трускавець зберуть представників молодіжних християнських організацій, рухів та спільнот на спільний форум. У Києві пройде студентська конференція "Співвідношення віри та інтелекту у студентської молоді України".

Також у Києві експонуватимуть сакральні роботи студентів мистецьких закладів із Ужгорода, Києва, Львова та Харкова. У столиці, окрім цього, відкриють виставку реставрованих ікон "Врятовані від забуття".

Близько 40 тисяч молодих людей об'єднаються під час прощі до Зарваниці, яка й відбудеться з нагоди основного заходу для молоді - Патріаршого Собору "Молодь у Церкві третього тисячоліття", який пройде 14-19 серпня цього року у Києві.

Завершиться Собор Всеукраїнським з'їздом молоді у Києві, де заплановано зібрати понад десять тисяч молодих мирян УГКЦ, а також запрошено представників молоді різних конфесій.

Джерело: КуполBookmark and Share