ФІНАЛ ПОЛІТИЧНОГО КОНКУРСУ «СТУДЕНТСЬКИЙ ДЕПУТАТ»


Час проведення – 21 січня 2006 року, початок о 17.00.
Місце проведення – Палац мистецтв „Український дім” (вул. Хрещатик, 2).
Головний приз – місце у виборчому списку кандидатів до районної ради у м. Києві.
Спеціальний гість – лідер Громадянського блоку ПОРА-ПРП Віталій Кличко.

Конкурс стартував на початку листопада і складався із кількох етапів. Будь-який студент університетів Києва міг взяти участь у конкурсі. Для чого треба було надіслати власну передвиборчу програму. Із 124 учасників, які приймали участь у конкурсі, до фіналу було відібрано 12. Це молоді амбітні студенти, які прагнуть змінити власне життя і життя навколо себе
Фінал конкурсу відбудеться 21 січня в Українському домі. Це яскраве політичне шоу із серії конкурсів, у яких учасники будуть доводити свою компетентність та вміння вирішувати проблеми виборців. Для перемоги претенденту необхідно вміти спілкуватись та дебатувати, відстоювати власну позицію, досконало знати законодавчу базу діяльності депутатів місцевих рад.
У рамках підготовки до фіналу конкурсу, МО „Молодь за реформи і порядок” проводить серію тренінгів та семінарів для фіналістів. Такі заняття допомагають учасникам краще підготуватися до фіналу, глибше розкрити свої потенційно великі можливості.
Переможця конкурсу оберуть шляхом голосування глядачі та журі. Усі учасники фіналу отримають заохочувальні призи та цінні подарунки. Акція є безкоштовною, тож спостерігати за перипетіями обрання студентського депутата зможе чимало студентів.
До складу журі входять представники ПРП – Ігор Гринів, Володимир Бондаренко, Володимир Філенко, Тетяна Новак.
Спеціальний гість акції – лідер Громадянського блоку ПОРА-ПРП Віталій Кличко. У рамках фіналу конкурсу, відбудеться спілкування Віталія Кличка зі студентами Києва.


Акредитація представників ЗМІ за телефоном 8 067 969 38 60, або за мейлом mrp.press@gmail.com.
Контактна особа – координатор конкурсу Сашко Корнієнко (тел.: 8 067 969 38 60)

Bookmark and Share