Активісти громадських організацій – лідери серед молодих сімей м.Чернівці!


Члени громадських об’єднань Буковини вітають лідера Спілки Активної Молоді Володимира Бешлей та його дружину Марину Бешлей із блискучою перемогою в конкурсі «Молода сім`я - 2005».
Сім`я - це клітинка єдиного цілого організму, який зветься державою. Кожну таку клітинку повинні кохати та плекати державні органи влади. Саме цим вже в четверте зайнялися відділ у справах сім`ї та молоді Чернівецької міської ради та центр соціальних служб для сім`ї і молоді, організувавши з нагоди Міжнародного дня сім’ї конкурс молодих сімей «Молода сім`я 2005». Свято молодих сімей м. Чернівці традиційно проходило в палаці «Академічний» 11 травня 2005 р.
Організатори відібрали сім найоригінальніших, найенергійніших та найбільш творчих родин міста, якими милувалося око перебірливого глядача. Учасниками конкурсу стали підприємці, студенти, викладачі, журналісти, громадські діячі, які представляли майже всі сфери людської діяльності. Після видовищного виходу на сцену молодих родин в національних шатах учасників конкурсу привітав Чернівецький міський голова п. М.Федорук, побажавши наснаги та нових творчих здобутків молодим родинам.
Перед учасниками було поставлено цікаві завдання. В конкурсі «Візитівка» молоді Буковинські родини мали у цікавій віршованій формі розповісти про народження та життя своїх сімей. Другим етапом змагань був конкурс «Вродися та вдайся», в якому учасники демонстрували родинні таланти та вміння. Учасники конкурсного завдання, захопившись артистизмом та творчістю, покорили серця суддівської колегій та глядачів, і кожна родина зривала шквал оплесків за продемонстроване сценічне амплуа. На «Сімейній вечірці» учасники, піднімаючи «Весільні келихи» келихи, привітали власними оригінальними тостами та побажаннями всі молоді родини м. Чернівців. Глядачі також мали можливість оцінити сімейні стінні газети та коронні фірмові страви молодих конкурсантів.
Після довгих суперечок журі оголосило результати конкурсу. Кожна родина стала переможцем у свій номінації - в номінації «Артистичність» перемогла сім`я Шупарських, в номінації «Оригінальність» перемогла родина Наталії та Любомира Равлюків, а родина Тетяни та Любомира Равлюків здобули перемогу в номінації «Сімейна гармонія», сім`я Павлюковичів отримала приз глядацьких симпатій. Неповторними журі визнало пару Бабіїв.
Гран-прі отримала молода сім’я Володимир та Марина Бешлей, покоривши серця глядача своєю щирістю та вродженим артистизмом. В момент оголошення переможцями конкурсу «Молода сім`я» родину Бешлеїв в залі стояв шквал оплесків на підтримку переможців, що стало підтвердженням правильності прийнятого журі рішення та поваги глядачів до лауреатів.
Почувши рішення журі Марина Бешлей від щастя навіть розплакалася сцені, адже всі молоді сім`ї учасники були сильними і претендували бути найкращими, тому рішення суддів було несподіваним для всіх.
Після конкурсу Володимир Бешлей поділився з нами таємницями успіху: «Перемога в конкурсі «Молода сім`я» - це не тільки успіх моєї родини, але й успіх Спілки Активної Молоді, Чернівецької міської учнівської ради, Українського Народного Дому, Клубу Української Молоді та Чернівецького торгово-економічного інституту. Кожна із цих організацій внесла свій вклад у підготовку до конкурсу та в нашу перемогу, підтвердивши цим те, що справжні лідери народжуються саме в середовищі громадських організацій».


Віктор Князь,
Журналіст прес-центру Спілки Активної Молоді

Bookmark and Share