ПЕРШЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ – ГОЛОВНА БІЛЬ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ


Студенти почули цікаві факти та корисну інформацію про розвиток компанії, дізналися про систему та методику роботи. Найцікавішим було дізнатись про можливості розвитку та професійного зросту молоді, що надає "Procter&Gamble"


Корисно…

Представники "Procter&Gamble" запропонували студентам, що зацікавилися компанією пройти стажування та прийняти участь у програмах для молодих спеціалістів

Про умови

Вимоги до студента, котрий бажає пройти стажування чи влаштуватися на роботу – це обов'язкове знання англійської мови (оскільки компанія транснаціональна), комунікабельність, задатки лідера, бажання досягти високого результату.

Через терени до зірок …

Відбір бажаючих проходить в декілька етапів:
1- заповнення анкети;
2 - тести (для оцінки вміння орієнтуватися в різних ситуаціях з різними даними: графічними, цифровими тощо);
3 - інтерв'ю (співбесіда), що проводиться з представниками компанії різних рівнів (одне інтерв'ю обов'язково англійською, або часткове використання англійської під час усіх співбесід). Для того, щоб заповнити анкету потрібно зайти на сайт www.pg.com.ua і обрати бажану вакансію.


І наостанок…

Перегляд динамічні роликів та інформативних презентацій "Procter&Gamble" дозволив ліпше зрозуміти сутність компанії та вагомість її пропозицій.
Відтепер студенти сумських вузів матимуть змогу в рамках проекту "Навчання. Розвиток. Професійність", що реалізовує СМ МГО ФРІ, відвідувати подібні зустрічі та дізнаватись про корисні пропозиції для молодих спеціалістів на ринку праці.

*P.S: ВУЗи, що прийняли участь:
Сумський державний університет,
Українська Академія Банківської Справи,
Сумський державний педагогічний університет.
Bookmark and Share