Реклямна агенція відмовила Кому Вниз у розміщенні ролика без жодних розтлумачень.


вісно, що у затійників дійства, а ним є Громадське Об'єднання "Сонячна Мережа", виникло природнє бажання надати якнайширшого розголосу концертові й вони звернулися до тернопільської реклямної агенції "Ідеї, Які Продають", яка володіє в області виключним правом на розміщення зазивалок [реклямних роликів] на СТБ і 5 Каналі. Отож, мова йшла про повноцінне комерційне (не спонсорську допомогу!), до того ж гуртове замовлення за відповідну оплату, аби оголошення про рок-вечір від Кому Вниз пролунали на ТБ і радіорозголосах, у газетах - словом, все як належить.

Спочатку між затійниками виступу Кому Вниз та реклямниками все йшло як у ділових людей: розцінки, кількість подач, знижки тощо, - однак у підсумку Галина Карпенко, керманичка агенції "Ідеї, Які Продають", несподівано повідомила оргкомітет, що відеоролик на 5 Каналі про концерт Кому Вниз у Тернополі крутиться не буде за ніякі гроші. Жодних обґрунтованих або хоча б необґрунтованих причин у відмові пані Карпенко не надала і на запитання бодай якось прояснити цей випадок відповіла стисло: "Без коментарів". Рівно ж як не сказала, чи це її особисте рішення, чи вона виконувала чиюсь вказівку згори: "Вважайте, що моє", - і назвалася, що вона є водночас і власницею, і начальницею агенції "Ідеї, які продають". Можна привітати цю контору з відкриттям нового закону у господарці: продавець відмовляє покупцеві лиш на тій підставі, що в нього бач, очі карі!

Поза тим з-за лаштунків стало відомо, що заборону на розміщення оголоски тернопільський відділок "Ідей, які продають" отримав таки зі столичної "таємної" управи, яка заборонила крутити ролик про концерт Кому Вниз в Тернополі суто з расистських міркувань.

Додаткові довідки можна отримати у розпорядника ГО "Сонячна Мережа" Тараса Іваницького за особовим телефоном 8 (067) 442-09-48 або писати на пошту: tarasunet(пес)gmail.com

Bookmark and Share