Вшанування пам‘яті Кобзаря по-українськи


9 березня 2007 року представники Української Студентської Спілки взяли участь у покладанні квітів до пам‘ятника Т.Г.Шевченку в місті Києві й стали свідками того як великого предка насправді поважають українці...
За словами Голови Української Студентської Спілки Станіслава Куценка, вшанування пам‘яті Кобзаря могло пройти без ексцесів. Це стало би можливим, якби учасники, які самі піддались на провокацію та провокували, думали про майбутнє, а не жили одним днем. „Для нас, молоді, було дійсно дикістю, що біля пам‘ятника розгорнулася фактично бійка. Молоді люди, деякі вперше, прийшли вшанувати пам‘ять визначного предка, а натомість стали свідками сутички. Чому ми можемо навчитись від старшого покоління?! Виходить, що зараз в Україні молоді немає з кого брати приклад як вшановувати свою історію???
Якщо старші люди не думають як вони виглядають в очах своїх співвітчизників-однолітків, то, можливо, вони задумаються якими очима на них подивляться власні діти та онуки.”
Разом із тим, Станіслав зазначає, що це навіть не проблема політичних сил, які зібралися для вшанування 193-ої річниці пам‘яті великого поета, а прикра констатація рівня культури українського соціуму.
Bookmark and Share