Обрано нового голову студентської ради ЧТЕІ


На засіданні були присутні представники всіх трьох факультетів нашого інституту згідно з квотою, яка вказана в Статуті Студентської ради, а саме: від ФЕМу-6 осіб, від ОФФ-5 та 2 представники від факультету підприємництва. У своїй звітній промові Олександр Берназюк зазначив, що з кожним роком студентському самоврядуванню надається все більше повноважень. Студентство має реальний вплив на життєдіяльність інституту і тісно співпрацює з керівництвом вузу. Тому зараз важливо, щоб Студентська рада організувала ефективну роботу і робила подальші кроки в удосконаленні власне системи самоврядування. Відтак надзвичайно багато залежить від людини, яка спрямує цю діяльність.
Окрім Ольги Житар, на посаду голови Студентської ради претендував також Пронін Євген з обліково-фінансового факультету. Перш ніж зробити свій вибір, присутні заслухали програми кандидатів. Регламент їхніх виступів становив 10 хвилин.
Як усім стало зрозуміло, основним завданням для себе обоє кандидатів ставлять якнайефективніше координування співпраці всіх трьох факультетів. Гарне враження справило те, що ні Ольга, ні Євген не обіцяли неможливого. В їхніх програмах фігурували лише конкретні, виважені й аргументовані проекти, плани та пропозиції.
Після виступів обох кандидатів відбулося таємне голосування. За його результатами головою студентської ради ЧТЕІ став стала Житар Ольга, студентка третього курсу факультету економіки та менеджменту.

Тетяна КОЛОМІЙЧУК
Bookmark and Share