Другий день Тижня „Дні українського кіно в Криму” був не менш цікавим та насиченим на події


Зала знову повна, видно що інтерес молоді з кожним днем збільшується в геометричній прогресії. Багато нових облич, зокрема сьогодні , на захід прийшло 70 студентів з Кримського інституту культури, мистецтв та туризму, які після відвідин майстер-класу Раїси Недашківської, зацікавилися постаттю та творчістю видатної української художниці – Катерини Білокур.
В залі тиша. Всі уважно дивляться фільм.
Яскраві барви дивовижних квітів на екрані заворожують глядача ...
Фільм завершується. В залі вмикають світло. Оплески...

Студентка інституту культури, мистецтв та туризму - Катерина, підійшла до організаторів та поділилася враженнями від фільму: „Я не знала хто така Катерина Білокур, мене сюди запросила подруга. І коли я спочатку побачила її роботи, я зрозуміла яку велику духовну цінність та навантаженість несуть її картини. Тепер я маю задум, писати наступного року наукову роботу, по дослідженню творчості цієї видатної художниці”.

Однак як повідомив в приватній розмові організаторам, один з вчителів школи –гімназії, до школи почали дзвонити нібито від безпосереднього вищого керівництва гімназії, зі словами : ” Что это за бандеровский шабаш вы устроили в школе?!”, натякаючи на захід.
Якщо зважити на те, що безпосереднім керівництвом учбового закладу є – або відділ освіти Сімферопольської міської ради, або Міністерство освіти АР Крим, то... можна зробити певні висновки.

Однак як запевнило нас керівництво української-школи гімназії це не завадить вдалому проведенню Тижня „Дні українського кіно в Криму”.

Далі про перебіг подій „тижня” буде повідомлено на сайті www.fri.net.ua, тож слідкуйте.Bookmark and Share