Апарат презентований Тернополю


6 березня 2007 р. в 11.00. год. в приміщенні Тернопільській міській раді відбулася прес-конференція за участю міського голови , головного отаринолога, голови Тернопільської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді В.Заверухи та всіх ЗМІ Тернопільської обл а саме:
Телебачення: Тернопільське державне телебачення, TV-4.
Радіостанції: „РАДІО ТЕРНОПІЛЬ”, „РАДІО ТОН”, „РАДІО 5”, „УКРАЇНСЬКА ХВИЛЯ”, „РАДІО ЛЮКС”, „ДЕРЖАВНЕ РАДІО”
Друкованні видання: „Тернопіль вечірній” , „Нова Тернопільська” , „20 Хвилин” , „Номер 1” , „Місто” , „Свобода” .
Тема прес-конференції обговорення важливості соціальних акцій , а саме акції „серце до серця”, яка проходила під гаслом „Почуйте всі” з активною підтримкою ТОО НДЛМ, яка була головним організатором В особі голови ТОО НДЛМ, а також організувала волонтерів ВНЗ та ЗОШ Тернополя у кількості понад двісті людей. Нами було створенно 6 шатабів робота якими кординувалася із офісу НДЛМ . Членами НДЛМ та волонтарами було зібрано 14707 гр ,33коп.
Це була найбільша зібрана сума по всій Україні. Під час підведення підсумків акції, виходячи з того , що м. Тернопіль вважається однтм з найменших обласних центрів але зібрав найбільшу суму грошей було колегіально вирішено закупити обладнання саме нашому місту . Цей апарат спрямований на виявлення скрепінгу у новонароджених . Аналогічні апарати були лише в 3-х містах : у Львові , Донецьку , та Київі, але громадні і вітчизняного виробництва .
Апарат презентований Тернополю за словами головного лікара обл. Дитячої лікарні , Глух Євгена Васильовича , є єдиний портативний екземпляр виготовлений в Данії, провідною фірмою по виготовленню медичного обладнання – Ретон .
Послуги будуть надаватись безкоштовно в обл. Дитячій лікарні м. Тернополя


Bookmark and Share