Білоруська весна настає у Києві


14 - 25 березня у Києві пройде фестиваль "Білоруська весна", присвячений річниці "білоруського майдану". Організований учасниками різних громадських організацій, фестиваль має на меті привернути увагу української громадськості до проблем Білорусі. Наводимо графік основних подій "Білоруської весни":

14 березня фестиваль відкриється українською прем'єрою документального фільму "Площа", який розповідає про мінські події річної давнини, - розігнаний "білоруський майдан". Після показу відбудеться зустріч із режисером "Площі" Юрієм Хащеватським.
(14 березня, о 19-00, вул. Фролівська 9-11, офіс ГК Пора, кінозала)

16 березня активісти проведуть традиційну акцію солідарності із тими, хто бореться за свободу і права людини в Білорусі.
(16 березня, 19-00, вул. Коцюбинського 3, Посольство Республіки Білорусь)

19 березня пройде круглий стіл за участі представників українських громадських організацій, де вони визначаться із спільною стратегією у білоруському напрямку та дадуть оцінку державній політиці України у стосунках із Білоруссю.
(19 березня, 11-00, вул. Ярославів Вал 9, конференцзала)

25 березня відбудуться змагання із лижного бігу по асфальту на кубок Аляксандра Лукашенки, відомого прихильника і популяризатора цього мужнього виду спорту.
(25 березня, місце і час уточнюються)

Події у Києві відбуватимуться паралельно подіям у Білорусі. Там 16 березня так само пройде акція солідарності, 19 - збереться Конгрес демократичних сил, 25 - буде проведена вулична акція на День Волі, білоруське національне свято.

Також у рамках "Білоруської весни" на київських стінах з'являться наліпки з гаслом "Stop Luka", відбудеться веб-конференція із паном Хащеватським, а правозахисники звернуться до Президента Ющенка із закликом підняти питання прав людини у Білорусі на зустрічі із Аляксандом Лукашенкою.

Запрошуємо журналістів до висвітлення фестивалю, зі свого боку гарантуючи цікаві історії, надзвичайних людей та суперову картинку.
Читайте http://belarus.org.ua,
дзвоніть на 8-067 4055002,
або пишіть на solidarnist@gmail.com

Щиро Ваша,
"Білоруська весна"

Bookmark and Share