Завершився студентський кінофестиваль "Пролог"


З 10 по 15 травня в Києві пройшов XVI Студентський кінофестиваль "Пролог", організований Київським національним університетом театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.
Співзасновники фестивалю – Міністерство культури і мистецтв України, Національна спілка кінематографістів України, Студентська профспілкова асоціація міста Києва.

На "Пролозі XVI", окрім фільмів студентів КНУТКіТ, були представлені також роботи молодих кінематографістів з Ізраїлю та Великобританії. Традиційними гостями фестивалю стали студенти з Росії (ВДІК і СПбДУКіТ), Білорусі (БНАМ) та двох інших українських кінематографічно-телевізійних вузів – ХДАМу (Харків) і КНУКіМу (Київ).

Новинка цьогорічної програми – позаконкурсна програма музичних та рекламних кліпів, зроблених студентами КНУТКіТу та КНУКіМу, а також випускниками цих ВНЗ.

На "Пролозі" відбулися майстер-класи відомих українських та російських професіоналів – Семена Горова, Юрія Рогози, В`ячеслава Сорокіна та Бориса Савченка. А до складу журі цьогоріч увійшли українські кінематографісти – продюсер Юрій Мінзянов, сценарист Юрій Рогоза, оператор Павло Небера, композитор і виконавець Олег Скрипка, кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський, а також російського режисера В`ячеслав Сорокін.

"Портал Кіноколо"

Bookmark and Share