Міністерство у справах молоді та спорту постійно нагадує ЗМІ про своє існування


Сьогодні Міністерство України у справах молоді та спорту організовує звітну зустріч, на якій представить результати роботи за перші 100 днів діяльності.
Структурна реформа відомства, формування та здійснення якісно нової державної політики щодо дітей, молоді, сім’ї, жінок, фізичної культури та спорту, інновації та „ноу-хау” в досягненні поставлених завдань, реалії та перспективи розвитку кожної зі сфер компетенції Міністерства і, нарешті, особистий досвід державної служби – про все це та інше відбудеться розмова Міністра з журналістами.
Прес-конференція відбудеться в приміщенні Національного Університету фізичного виховання та спорту за адресою вул. Фізкультурна 1, 3 поверх, кім. 303 (Зал засідань вченої ради).
Акредитація відбувається за тел. 228-6610. За останній час це буде третім публічним заходом Міністерства в якому нарешті візьме участь міністр Юрій Павленко, який пропустив конференцію з питань молодіжної політики нової влади 13 травня в м.Києві у зв’язку з робочим візитом на Харківщину.
Крім того, 17 травня Міністр у справах молоді та спорту Юрій Павленко мав презентувати концепцію розвитку та реалізації дитячої політики в Україні на державному рівні та проект Європейського Союзу Тасіс “Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей”.
«Говорячи про дітей, ми часто наголошуємо на їх рівності, на однакових правах, в тому числі і на праві жити у власній родині. На жаль, окрім рівних прав існують ще й різні можливості: далеко не всім дітям пощастило мати матір та батька, свій дім, свою сім’ю» - повідомляла прес-служба.
Загальна мета проекту Тасіс полягає у вирішенні комплексних завдань пов’язаних із соціальними і економічними проблемами, що виникають в Україні в період трансформації суспільства, а саме – спроба зменшити кількість дітей, які знаходяться в інтернатних закладах на прикладі пілотної Київської області.
Як пройшов захід в НАН нам не відомо, але за те відомо, що 14 травня у міністерстві проводився День відкритих дверей. Представники ЗМІ та громадськості могли ознайомитися з основними напрямами діяльності, структурами, завданнями та, власне, роботою міністерств. Перший заступник міністра Ілля Шевляк, зокрема, зазначив що на сьогодні міністерство успішно пройшло етап реструктуризації, що був досить складний, адже фактично об`єднувалися два міністерства - Міністерство молоді, сім`ї та дітей і Державний комітет з питань спорту. За його словами, міністерство вже майже реорганізовано, працює, відкрито багато вакансій для молодих, перспективних та обдарованих працівників - від директорів департаментів до провідних спеціалістів.
Він повідомив, що вже на початку червня буде проведено презентацію нової програми, якою визначатимуться основні пріорітети діяльності міністерства. Торкаючись найактуальніших питань у роботі, Ілля Шевляк наголосив на проблемі безпритульних дітей. "Чи не головною нашою метою зараз є створення в Україні системи інституту прийомних сімей, який певною мірою вирішив би цю проблему. Триває розробка проекту доктрини громадських організацій з молодіжної політики. Дбаємо про забезпечення гідного виступу українських спортсменів на міжнародних змаганнях", - підкреслив він.

Максим Словенко,
для www.fri.net.ua

Bookmark and Share