„Що для мене означає „свобода”?”


Цей захід проходить з 17 по 24 березня недалеко від м. Свалява, Закарпатської області. Учасниками курсу є представники Народно-демократичної ліги молоді з Закарпатської, Тернопільської, Чернігівської, Харківської та Рівненської областей, а також лідери інших молодіжних, дружніх до НДЛМ, організацій.
Захід проводиться Народно-демократичною лігою молоді спільно з міжнародним рухом „Ініціативи до змін” в рамках проекту „Фундамент для демократії” Головними модераторами курсу є бізнес-консультант з Великої Британії Девід Куртіс та голова Центру політичної освіти Костянтин Плоский. Фінансову підтримку проведенню Курсу надали Управління у справах сім‘ї та молоді Закарпатської ОДА, міжнародний комітет „Фундамент для демократії” та всеукраїнська НДЛМ.
За словами одного із учасників семінару Володимира Білонки, голови Закарпатського осередку НДЛМ „це є добрий тренінг для розуму. На цьому семінарі я почав задумуватись над такими речами, які раніше були не важливими для мене – людина, її гідність, свобода і що означає це слово у вимірі життя конкретної людини, тобто для мене”.
Наступний подібний Курс Народно-демократична ліга молоді планує провести в м. Миколаєві на травневі свята.

Василь Пигиця
Bookmark and Share