„Людина” „Родина” „Добробут” „Україна”


Перша частина розпочалася в 14.00, а саме у центральній площі міста було розгорнуто 2 намети з надписами Народно Демократичної Партії в яких працювали члени НДЛМ, основним завданням яких було інформування про нову програму концепцію, статут, а також конфігурацію нашої політичної сили на прототип конфігурації держави. Знизів до верхів. Біля наметів з обох сторін було встановлено два бутафорських дерева з вітальними листівками від НДЛМ. Ці дерева імітували „Дерево Мрій” та „Дерево Бажань” тобто на „Дереві Бажань” висіли листівки з вписаними бажаннями і до якого кожна пара могла підійти і зняти з дерева листівку. В свою чергу волонтери запевняли що тільки в цей день або цього року бажання ними отримане збудеться разом з НДЛМ адже нашій молодіжній організації цього року ювілей.
Також на „Дереві мрій” працювали наші волонтери.Їхня місія полягала у тому, що вони підходили до самітніх дівчат пропонуючи їм підійти до „Дерева мрій” і отримати свою щасливу листівку а також вони оримували календар з головою НДП та одну троянду.
Друга частина дійства розпочалася о 19.00 з виступом Тернопільських виконавців різних напрямків музичних стилів. Між виступами гуртів проводилися безліч ріноманітних та цікавих конкурсів. Наприкінці святкового дійства була організована дискотека.
Тернополяни і гості міста дякували організаторам НДЛМ та в унісон скандували основні принципи НДП а саме: „Людина” „Родина” „Добробут” „Україна”.


Bookmark and Share