Віктор Ющенко доручив міністру внутрішніх справ особисто проконтролювати розслідування інциденту зі студентом єврейського університету "Єшиба"


Президент України Віктор Ющенко доручив міністру внутрішніх справ Юрію Луценку взяти під особистий контроль розслідування інциденту із жорстоким побиттям у Києві cтудента Єврейського університету “Єшиба”. Президент також дав доручення міністру охорони здоров’я Миколі Поліщуку особисто проконтролювати хід лікування та реабілітації постраждалого, який перебуває в одній із київських клінік. Те, що трапилося зі студентом, Віктор Ющенко назвав “кричущим фактом жорстокості”. “Мене в саме серце вразила ця історія. Ми всі маємо докласти зусиль, щоб подібні випадки стали неможливими”, - наголосив він, підкрсливши, що українська влада повинна відстоювати принципи поваги до людей усіх культур, національностей та релігій.

“Ми засуджуємо расизм, ксенофобію в усіх їх проявах. Такі інциденти неприпустимі для Києва й України, і я вимагатиму від представників всіх органів влади проводити серйозну роботу для запобігання подібним ганебним явищам”, - сказав Президент України.

Як повідомлялося, студента Єврейського університету “Єшиба” було жорстоко побито 28 серпня у Києві групою молодих людей.

Bookmark and Share