МОЛОДІ ДИПЛОМАТИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ ЗУСТРІЛИСЯ У ЛЬВОВІ


Для участі у конференції запросили студентів, молодих дослідників, членів неурядових організацій країн Центральної та Східної Європи, а саме - Польщі, Угорщини, Румунії та Росії. Почесні гості конференції - представники Інституту європейської інтеграції. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Одна з основних тез конференції - Україна, маючи спільний культурно-історично та географічний вектор з державами Центральної Європи, повинна поглиблювати співпрацю з країнами-сусідами, які вже інтегровані у Європейську спільноту. Представник Центру європейської інтеграції Андрій Дідух зазначив: "Ця конференція проходить в дуже актуальний час, коли ми спостерігаємо цікаві тенденції у Східній та Західній Європі. Кожний другий європеєць незадоволений нині членством своєї країни у Європейському Союзі. На щастя, ця тенденція ще не досягла країн Східної та Центральної Європи".
Учасників та гостей конференції планують ознайомити з сучасними тенденціями політики, економіки та суспільного життя Центральної та Східної Європи очима студентів. Водночас протягом чотирьох днів їх ознайомлять з культурою та історією Львова.

Джерело:
http://www.zik.com.ua

Bookmark and Share