День Матері очима дітей


У Львові ЛММГО "Памолодь" та ЛМО НРУ за підтримки концерну "Еколан" провели конкурс малюнків на тему "День Матері". З поміж Великодніх свят і Дня міста це свято просто загубилося і його по суті ніхто й не відчув, тому й вирішили провести конкурс на тиждень пізніше, – коментує організатор свята Олена Ільчук. – А, щоб не забути свою маленьку Батьківщину рідний Львів, вирішили провести відбірковий на тему „День міста”.

Зайшовши в кафе, відвідувач бачив неперевершену львівську архітектуру, величні леви, золоті бані храмів, неповторні ліхтарі дивилися з малюнків, створюючи гармонію і затишок.

Дуже гарний проект, цікава ідея та підхід до вирішення поставленого завдання, – говорить член журі Стецько Наталя. – Я побачила ініціативу зі сторони, як дітей, так і батьків, їхнє захоплення.

Цікаво було спостерігати, як малеча поділившись на чотири команди придумувала казочки, адже переможців чекали призи. Оцінити таланти було важко, оскільки діти виявилися дуже талановиті, то ж журі присудило перемогу третій команді за казочку про Еколанчика, а за активність (команда подала чотири роботи) вирішили нагородити другу, яка отримала заохочувальні призи –фломастери.

Розважившись, діти почали захоплено малювати. Для полегшення оцінки дитячих робіт конкурсантів було поділено на дві вікові групи: від 7 до 10 років та від 11 до 14 років. Так, у старшій групі: перше місце отримала – Вжос Наталя, малюнок якої, жінку з дитиною на колінах, вирізнився як оригінальністю так і професіоналізмом. Друге – Крапоткіна Віка і третє місце – Бучковський Богдан. Його робота вразила своєю вдумливістю і виваженістю жіночого образу. Заохочувальний приз в цій віковій групі журі вирішило присудити Парус Іринці. У молодшій групі перше місце отримав Кинаш Олексій, який отримав торт, альбом і фарби. Друге – Баб’як Богдан, третє – Брухаль Анна, а заохочувальний подарунок – коробку цукерок, отримала Урбанська Світланка. Вона намалювала у відбірковий тур чудового лева, отож журі вирішило її нагородити. Усі діти, що зайняли призові місця на пам’ять про чудове свято отримали нагороди грамоти.

Юрій Батюк, Заступник голови ЛМО НРУ: Це дуже корисна справа, яку робить ЛММГО „Памолодь” і ЛМО НРУ завжди підтримує акції, які пов’язані з творчістю дітей, їхнім духовним збагаченням. В малюнках цих дітей відображеній їхній внутрішній світ, їхнє виховання. Крім того, Свято Матері в нас зараз є лише започатковане і я вважаю, що його потрібно більш широко пропагувати.

Андріян Білик
Депутат Львівської міської ради
Насамперед, треба подякувати МГО „Памолодь” за організацію свята, та „Еколану” за надане приміщення для проведення такого конкурсу. Дітям дуже важко намалювати свою любов до найріднішої людини, але судячи по малюнках, то, думаю, що діти справилися. Вони може трошки емоційні, але досить гарні.

ЛММГО "Памолодь",
Наталка Загірна

Bookmark and Share