Члени ФМЛУ зустрілись з відомою українською дизайнеркою Лілією Пустовіт


В приємній і відкритій атмосфері 40 молодих людей - членів Форуму молодих лідерів України розмовляли з відомою українською дизайнеркою про сьогоднішні тенденції моди, про ситуацію, що склалася в модельному бізнесі України, про те, що надихає Лілію на креатив.

На жаль, в сьогоднішній Україні відсутня індустрія моди. Після розвалу Радянського Союзу через дефіцит сировини перестали працювати Чернігівський, Чернівецький, Луцький, Рівненський і багато інших заводів, які раніше випускали чудові тканини.

І дизайнери вимушені працювати в основному з тканинами іноземного виробництва. Українські інвестори не квапляться вкладати гроші в розвиток української моди. Набагато більше пропозицій надходить з-за кордону. Та Лілія є справжньою патріоткою і вона мріє про те, що одного дня ситуація зміниться, а сьогодні, якщо і відкриває свої магазини десь за кордоном, то робить це досить виважено. Вона вважає, що краще мати один магазин, але він має бути найкращим і ще щоб людина, зайшовши до салону, могла зрозуміти і вибрати саме українську річ.

Головна ідея її творінь – завжди одна: щоб колекція несла духовність і чистоту та була комерційною. Коли трапляються цейтноти, Лілія займається медитацією, яка допомагає їй відновити сили.

Лілія Пустовіт вважає, що вона ще не дійшла остаточної мети і ще багато справ попереду. І ще, ніколи не треба забувати, що є близькі люди, сонце, повсякденні радощі. Треба вміти їх відчувати і невпинно працювати над собою.

Ні один з учасників зустрічі не залишився байдужим чи обділеним увагою. Всі відчули душевне тепло, яке вкладає Лілія як в свої вироби, так і в спілкування з людьми. Було враження, що вона спілкується не з групою людей, а з кожним окремо. І за кожною людиною бачить представника своєї Батьківщини і щиро пишається ним.

Наступна зустріч відбудеться 4 квітня ц.р. Цього разу члени Форуму зустрінуться з Павлом Шеремета, деканом Києво-Могилянської Бізнес-Школи НаУКМА. Слідкуйте за повідомленнями.Bookmark and Share