Фестиваль студентських театрів БЮТівці виведуть на нову орбіту


На фестиваль з’їхалися майстри студентського гумору з Росії, Білорусі і українських міст – усього дев'ятнадцять команд, і всіх їх потрібно було розмістити, забезпечити комфортними умовами для проживання і проведення репетицій, а ще – заповнити вільний час гостей і показати їм місто.

За вирішення цього непростого завдання узявся ЗАЗ, і справився з цим блискуче. Жили студентські команди і гості фестивалю на заводській базі «Джаз», і були від неї в захопленні, а в один з відносно вільних від змагань днів побували на екскурсії на заводі. Крім того, і цінні призи для переможців були надані ЗАТ «ЗАЗ».


Для нас питання організації фестивалю, - говорить заступник голови правління ЗАТ «ЗАЗ», керівник фракції БЮТ Запорізької міськради Валерій Крайній, - навіть не був предметом обговорення. Для нашої молоді такі заходи необхідні, і ми маємо намір і надалі брати участь в проведенні щорічного студентського свята. І вже зараз розпочинаємо підготовку до ювілейного Міжнародного фестивалю СТЕМів. Плануємо збільшення кількості учасників за рахунок розширення географії фестивалю. Нам потрібні талановиті люди, і ми будемо їх всіляко підтримувати.


На таку вагому підтримку самодіяльні студентські театральні колективи відповіли практично професійними міні-спектаклями. Зал вибухав сміхом і аплодисментами, вільних місць не спостерігалося навіть в дні змагань, що вже говорити про гала-концерт!

24 березня в просторому ДК «Дніпроспецсталь» яблуку ніде було впасти. А скільки таланту, артистизму і завзяття продемонстрували команди-учасниці!


Лауреатами фестивалю жюрі назвало колективи СТЕМів із Воронежу - «Протяг», із Запоріжжя - «Будильник», і білоруський «СанТехноЕлектроМонтаж». Всі вони, окрім завойованих у безкомпромісній боротьбі дипломів, одержали призи від Запорізького автозаводу.


А найвагоміший і в прямому, і в переносному розумінні подарунок від народного депутата з парламентської фракції БЮТ Таріела Васадзе одержала московська команда «Казус». Цей приз – телевізор – переможцям IX Міжнародного фестивалю «Студентські жарти-2007» вручили запорізькі депутати-бютівці: Валерій Крайній, Олександр Бєлік, Микола Евдокименко та Сергій Бєліков. Вони обіцяли запорізькому студентству перетворити наступний, ювілейний фестиваль СТЕМів у грандіозне, яскраве шоу. Рік пролетить швидко, свято знову повториться, і запорука цьому – тверде депутатське слово. А бютівці слів на вітер не кидають.Bookmark and Share