Національний Альянс взяв участь у пейнтбольному турнірі


Цей Турнір організовується кілька разів на рік середовищем націоналістів Києва, тож і склад учасників відповідний. Переважна їх більшість є представниками правих молодіжних організацій – „Національний Альянс”, „Український Спротив”, „Патріот України”, "Тризуб", Молодіжний Конгрес Українських Націоналістів, а також ВО „Свобода”. Турнір – аматорський, основна мета – зустріч патріотів для цікавого екстремального відпочинку та вшанування пам’яті українських героїв.
Змагалися по дві команди (п’ять чоловік кожна). Умови перемоги прості: „убити” усіх гравців команди-суперника, або ж забрати прапор, який стояв у центрі ігрового поля, і перенести на базу суперника. Аби уникнути порушень, за грою спостерігали два-три судді.
На жаль, волинській команді не вдалося потрапити до фіналу турніру, але необхідний заряд бадьорості та шаленого драйву отримав кожен учасник.
Як зазначив лідер команди „Волинь”, голова ВОО „Національний Альянс” Павло Данильчук, захід організовано на високому рівні, учасників належним чином забезпечили спорядженням: пейнтбольною зброєю, камуфляжем, захисними масками. Турнір лишив по собі досить позитивні враження, тому планується участь волинян і у наступному, ІХ турнірі, який відбудеться на початку літа.

Прес-служба ВМГО „Національний Альянс”
Контакт: Катерина Потапчук, 8 097 621 87 03

Bookmark and Share