Український молодіжний форум обрав кандидатів до конкурсної комісії


Головним питанням, що розглядалося Радою, стало обрання кандидатів від УМФ до складу конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями, щодо дітей, молоді, жінок і сім’ї.

Як відомо, конкурс проектів програм проводиться профільним міністерством уже п'ятий рік поспіль. Торік уперше в процедуру конкурсу був впроваджений інноваційний і демократичний метод - делегування молоді права самостійно приймати рішення й визначати важливість поданих на розгляд комісії проектів. Так, в 2006 р., до її складу ввійшли вісім представників молодіжних об'єднань. Очікується, що в нинішньому році в роботі комісії візьме участь не менша кількість молодіжних лідерів.

У результаті тривалих і емоційних дискусій Рада Форуму обрала вісім авторитетних молодіжних лідерів-кандидатів до складу конкурсної комісії. Ними стали:
• голова УМФ Юрій Криворучко
• народний депутат Юрій Мірошниченко
• перший заступник голови УМФ Андрій Поліїт
• голова Секретаріату УМФ Вадим Руденко
• голова Ліги молодих підприємців України Олександр Ліневич
• перший заступник голови УНКМО Олександр Ярема
• голова Президентської ради Асоціації «Спектр» Євгенія Петрівська
• голова Соціалістичного конгресу молоді Артур Горін.

На думку Ради УМФ, список кандидатів являє собою своєрідний зріз вітчизняного молодіжного середовища: обрані лідери відображають весь спектр нинішніх молодіжних організацій нашої країни, і повною мірою представляють яскраву палітру політичних уподобань всеукраїнських об'єднань молодих людей. Їхня участь у конкурсній комісії, безперечно, буде сприяти різнобічній й різноаспектній оцінці запропонованих на конкурс проектів.

«Ми вважаємо позитивною практикою те, що молодь, починаючи з минулого року, одержала можливість безпосередньо брати участь у вирішенні долі проектів. Молодіжні лідери вдячні міністерству й безпосередньо Міністрові Віктору Коржу за сприяння участі молодих людей у реалізації державної молодіжної політики й готові взяти на себе всю відповідальність за результати роботи конкурсної комісії», - відзначає голова Секретаріату УМФ Вадим Руденко.

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share