Усі аргументи, окрім розпуску парламенту, вже вичерпано


«Молодіжний Союз Наша Україна» висловлює своє обурення подіями, що відбуваються в державі, зокрема у Верховній Раді України. Ми переконані, що останні інциденти в парламенті свідчать про його системну кризу, адже формування так званої коаліції «національної єдності» є нелегітимним.

Уряд Януковича і правляча коаліція замість того, щоб займатися стратегічними питаннями розвитку країни, дбати про добробут її громадян, продовжують свій курс на тотальну узурпацію влади у своїх руках. Ми вважаємо, що внаслідок зради Кінаха та створення так званої коаліції «національної єдності», знехтувано вибором громадян 2006 року, які підтримали європейський курс країни, проголосувавши більшістю своїх голосів за демократичні сили. Тому сьогодні політична карта парламенту не відповідає політичній карті суспільства.

Створення шляхом підкупу коаліції «національної зради», ще раз підтверджує що сьогодні не існує можливості врегулювання кризи шляхом переговорного процесу та консенсусу. «Антикризовики» вже не раз зневажали попередніми домовленостями та нехтували інтересами держави, тому сьогодні необхідні рішучі дії, спрямовані на відновлення реального співвідношення сил у Верховній Раді та політичної структури суспільства.

«Молодіжний Союз Наша Україна» вважає, що ситуація в країні є кризовою. Триває явна узурпація влади, порушений конституційний баланс. Формування коаліції «національної єдності» є нелегітимним, оскільки відповідно до ст.83 Конституції України, коаліція має формуватися виключно депутатськими фракціями, а не на окремими депутатами.

«Молодіжний Союз Наша Україна» звертається до Президента України, як до гаранта Конституції з пропозицією розпуску Верховної Ради, адже теперішній склад Парламенту не відповідає реальному вибору українського народу.Bookmark and Share