Тернополяни стали призерами Кубка України "Весняні води-2007"

«Весняні води» відбувалися у Долинському районі Івано-Франківської області на річках Свіча та Мізунка. Участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів із 15 областей України. Тернопіль представляли 2 команди, серед них команда «Кристал» та команда обласного спортивного туристського клубу, яка нажаль не зайняла призових місць.
Змагання проходили як в командному заліку так і в особистому. «Наша команда складалася з кількох екіпажів які мали свої окремі назви і до складу яких, входили представники молодіжних організацій міста – розповідає пластун, голова туристичного клубу «Кристал» Володимир Бичковський, – а саме «Лицарі залізної остроги» (ПЛАСТ-Тернопіль), «Кристал»» та «Буревісник. Загалом ми вибороли призові місця у всіх класах і за сумою перемог в командному заліку зайняли 2 місце».
Планувалося, що в суботу команди змагатимуться на річці Мізунка на короткій дистанції довжиною 4-5 км з перешкодами, а в неділю на р. Свіча на дистанції 18 км., проте через малий рівень води організатори змушені були поміняти місцями дні змагань.
Як розповів прес-секретар Пласту Віктор Гурняк, який також брав участь у змаганнях, «В неділю змагаючись на короткій дистанції наш екіпаж «Лицарі залізної остроги» (Пласту-НСОУ) зайняв перше місце вигравши всього 2 секунди в екіпажу з Чернівців, команда яких стала переможцями змагань. Але в нас нічого б не вийшло, як би не досвід Дмитра Мотринчука, нашого капітана, та добра злагодженість команди» .
Федерація спортивного туризму та Львівська міська рада, яка вже традиційно виступає організатором даних змагань, відзначила переможців цінними призами, грамотами та медалями.
Тепер тернополяни готуються до Чемпіонату України, який відбуватиметься на річці Черемош, а до того планують провести з 12-15 квітня міські змагання з техніки водного туризму на річці Серет в м. Тернополі приурочені 95 річниці створення Пласту.