Серце Фундації подарувало дітям крихту здоров’я.


З цього приводу днями в Рівненській обласній лікарні відбулась прес-конференція, на якій відбулось вручення медичного обладнання в користування лікарні.
Нагадуємо Вам, що 24 вересня 2006 року в Рівному відбулась всеукраїнська благодійна акція „Почуйте всі”. Ініціатором проведення акції став Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Організатором даного проекту в м. Рівному виступила молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив». Метою проведення акції є збір коштів для закупівлі обладнання для діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху.
Участь у благодійній акції «Почуйте всі!» в м. Рівному взяли понад 130 волонтерів, що зібрали 9229,67 гривень (третє місце в Україні). Гроші були перераховані на банківський рахунок Фонду, який зайнявся закупівлею медичного обладнання у найкращих медичних фірм за тендерним принципом. На зібрані кошти для м. Рівного було закуплено і передано 2 електровідсмоктувачі загальною вартістю 9700 грн. та один рефлектор вартістю 258 грн. Відтепер усі діти зможуть обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково безкоштовно.
Прес-конференція є своєрідним звітом РММГО «ФРІ» перед громадою міста Рівного за використання зібраних коштів, обіцяним під час проведення благодійної акції.
РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» планує зробити подібні благодійні акції своєрідною традицією. Тому вже триває підготовка до проведення другої акції «Почуйте всі!», що відбудеться 22 квітня 2007 року. Адже за допомогою людської доброти та безкорисливої щедрості можна реально допомогти тим, хто цього потребує
Рівненська «Фундація» висловлює щиру подяку усім, хто допоміг у зборі коштів на закупівлю обладнання. Ваша щира безкорисливість та доброта дійсно допомогли дітям отримати необхідне лікування.


Bookmark and Share