Діти при справі


Ассоль — юне дарування української естради, дочка Ігоря Гуменюка — депутата парламенту і компаньйона Рината Ахметова. Гуменюк — власник компанії «АРС», яка займається шахтами. Ассоль захоплювалася музикою із раннього дитинства. У три роки вона заспівала в дитячому ансамблі Донецька «Крапельки», а в 6 років знялася у своєму першому кліпі «Червоні вітрила». З тих пір співоча дочка свого батька виступає під сценічним ім’ям. У десять років вона стала лауреатом національної програми «Людина року» в номінації «Юний талант», одержала нагороду міжнародного рейтингу «Золота фортуна», перемогла на дитячому «Слов’янському базарі 2000», завоювала друге місце в хіт-параді на «Муз-ТВ» (Росія) за пісню «Моя мама». Дала сольний концерт на сцені Національного Палацу «Україна». Все це, звісно, оплатив тато. Кар’єрою юної зірки займаються найкращі російські спеціалісти шоу-бізнесу — Сірий і Воронов. У 2004 році дівчинка знялася на Мосфільмі в російському мегапроекті «Віват Анна Іванівна!» в ролі маленької принцеси Макленбурзької Анни Леопольдівни, майбутньої правительки Росії. По телевізору часто показують її хіт «Вкраїно моя».

Сергій Близнюк, син заступника голови Донецької обласної ради й екс-губернатора. Близьнюку-молодшому 35 років, він живе в Краматорську, працює заступником директора ОАО «Енергомашспецсталь». Він також партнер Павла Борулька — співвласника банку «Європейський».

Ігор та Олександр Богатирьови. Народилися 9 січня 1977 року. Сини лідера фракції Регіонів Раїси Богатирьової. Ігор закінчив Київський національний економічний університет. Працював у фармацевтичній компанії ТОВ «Гедеон Ріхтер — Укрфарм», потім в ТОВ «Ісіда IYF». Обіймав посаду маркетингового директора ЗАТ «Біофарма», потім змінив сферу діяльності на енергетику і став директором з економіки ТОВ «Енергетичні інвестиції». Торік балотувався в Київраду як фінансовий директор ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал «НТН»). Місяць був помічником-консультантом народного депутата України, а з кінця минулого року працює в «Укренерго». Його остання посада — перший заступник директора з фінансово-економічної політики і капітального будівництва НЕК «Укренерго». Другий брат-близнюк — Олександр, директор ТОВ «Сінбіас фарма», пройшов у Київраду за списком Блоку Литвина.

Дмитро Борисов, син заступника голови КМДА Валерія Борисова, начальника головного управління економіки й інвестицій Київської держадміністрації. Йому 25 років. Депутатствує у Печерській райраді столиці. Джерело прибутків — невідоме. Очевидно, допомагає татові облаштовувати столичні землі на Печерський пагорбах.

Ярослав Биструшкін — син начальника Головного управління культури і мистецтв КМДА Олександра Биструшкіна, президент Міжнародного музичного фестивалю «Чайка». Святкування проходить у День незалежності на території національного Експоцентру. Збирає багато актуальних молодіжних рок-команд, які або вже давно і міцно «їздять по вухах» молоді, або ось-ось стануть на широкі шоу-»лижі». Не будь тата в столичній владі, навряд чи шоу-проекти сина були б настільки успішними.

Вахтанг Васадзе (глава спостережної ради ВАТ «АвтоЗАЗ») нещодавно став главою ВАТ «АвтоЗАЗ». Крім цього, Вахтанг Таріелович є: головою наглядової Ради «Запоріжжя-Авто», генеральним директором «Автоцентру на Столичному» — елітного комплексу на престижному шосе у напрямку на Обухи і Конча-Заспу, де продається все — від «Таврії» до «Мерседесів». Він також генеральний директор «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», генеральний директор «АвтоЗАЗ-Сервіс», член спостережної ради страхової компанії «Гарант» та її «дзеркала» — Generali Garant Страхування Життя.

Знавці шепочуть, що син українського автомагната №1 Таріела Васадзе, якому належить майже половина ринку нових авто у країні, реально керує «Автоцентром на Столичному». Всім іншим господарством, без відриву від «парламентського виробництва» у фракції БЮТ, як і раніше заправляє батько. Щоправда, нещодавно до Васадзе-молодшого нібито відійшов контроль над частиною таких проектів, що належать сім’ї, як підземні «Квадрати», зокрема — Бессарабський і Шулявка. До того ж він стурбований будівництвом парковок і стоянок. «Автоальянс-XXI сторіччя», головою наглядової ради якого є Вахтанг, через якесь ЗАТ «Турбота» одержав 0,1874 га землі на вул. Старокиївській. Всього «Українська автомобільна корпорація» останнім часом одержала в столиці два земельних наділи загальною площею 3,39 га. І там треба щось будувати, щоб швидко відбити грошики.

Ольга Вітренко — дочка лідера ПСПУ Наталії Вітренко після закінчення соціологічного й економічного факультетів Київського університету ім. Тараса Шевченка працює в парламенті на посаді помічника-консультанта. За непідтвердженою інформацією, що поширювалася в ЗМІ, вона також володіє мережею заправок на сході України.

Головний спец Київради з будівництва, депутат і юрист Павло Гречковський — син екс-першого заступника голови Вищого господарського суду Миколи Гречковського, а також шурин депутата-»нашоукраїнця» Миколи Мартиненка. Щоправда, з його сестрою Микола вже розлучився, але стосунки вони зберегли гарні. Можливо, завдяки спільному бізнесу на зорі кар’єри Мартиненка в компанії зі Жванією. До моменту розпаду СРСР Микола Володимирович був відомим комсомольським функціонером, секретарем Київського міського комітету ЛКСМУ з питань робочої молоді. У вересні 1991 року він створює акціонерне товариство «Торговий дім», а в 1997 році — ЗАТ «Інтерпорт «Ковель». Там же фігурував у співзасновниках і Гречковський-молодший. Зараз він директор СП «Київ-Хортиця». У ділових колах не секрет, що «Хортиця» — це бізнес Стаса Стукальського, зятя Григорія Суркіса. І в багатьох викликає подив, чому жовтогаряча влада не відібрала в них це надприбуткове джерело доходів. Навіть не спробувала відібрати. За версією «ТЕМИ», відповідь на це запитання приховується в кревності Мартиненка і Гречковського. Схоже, «любі друзі» міцно обпоїли Віктора Ющенка алкоголем Суркіса.

Олексій Гриценко, син міністра оборони Анатолія Гриценка від першого шлюбу, виступає за столичний «Беркут» у вищій лізі чемпіонату з хоккею. Спортсмени стверджують, що команда потрапила в розряд найкращих багато в чому завдяки старанням тата-міністра, який допомагає їй фінансово і технічно.

Володимир і Сергій Дейчі — сини екс-голови Верховної Ради АРК Бориса Дейча. Батько піднявся завдяки тісним зв’язкам із народним депутатом України, головою правління АТ «Шахта ім. Засядька» Юхимом Звягільським (очолював санаторій шахти ім. Засядька «Сонячний камінь»). Зараз сім’я Дейчів практично контролює постачання вугілля на півострів. Крім того, кажуть, що під впливом Бориса Давидовича як і раніше перебуває туристично-оздоровчий комплекс «Судак», який той очолював довгий час. Відповідно, бізнес синів пов’язаний із поставками з Донецька в Крим, а також курортною тематикою. Молодший син Володимир Дейч є генеральним директором ЗАТ «Підшипникзбут», яке торгує підшипниками, а старший — Сергій — обіймає посаду комерційного директора того ж підприємства. Також вони володіють низкою приватних пансіонатів і «забудовних» ділянок.

Секретар Київради Олесь Довгий — син Станіслава Довгого, екс-глави «Укртелекому» і Держкомзв’язку. У його батька і дядька Тараса — досить великий бізнес, який дозволяє Олесю закінчити університет Bournemouth Tutorial College (Великобританія), після закінчення факультету «Міжнародна економіка» Національного авіаційного університету. З 1997 по 2004 рік юнак був референтом, секретарем, віце-президентом Української асоціації молодих юристів. З 2004 по 2005 рік працював старшим науковим співробітником Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору. З грудня 2005 року обіймав посаду директора з питань розвитку Міжнародного центру перспективних досліджень. При цьому він дарував сину Ющенка мобільник «Верту», сестрі весільну подорож у Париж, а сам їздить на найдорожчих іномарках і демонструє годинник «Турбійон». Про свої доходи він старанно мовчить. Але треба думати, що Олесю дістається частина прибутків від татової й дядіної власності. А це значний міноритарный пакет «Укртелекому», ТОВ «МДС-ЕРТ», ЗА

Т «Агропромресурси», ТОВ «Агат», ТОВ «Ост-вест», ТОВ «Родос», ТОВ «Нертіс», ТОВ «Ексім груп лтд», ЗАТ «ТРК Київ-радіо» і т.д.

Леонід Ємець, син загиблого народного депутата Олександра Ємця, 25 років, заступник директора ТОВ «Аудиторська фірма «Енергопромексперт». Депутат Печерської райради.

Сергій Фоменко, «ТЕМА».Bookmark and Share