Для Демидівської команди - це не лише гра....


29 березня 2007 року з метою пропаганди правил дорожнього руху, профілактики дитячої бездоглядності та дитячого травматизму на дорогах, у смт.Демидівка, Рівненської області, відбувся відбірковий етап обласного чемпіонату команд КВН для учнівської молоді, участь в якому взяли п’ять команд обласні, а саме: «Непуті» (смт.Демидівка ВПУ-25), «Бісові діти» (м. Дубно), дві команди з м.Радивилів – « Шок», «Вимкни світло» та команда «Квартиранти» (смт.Млинів).
До складу вельмишановного журі увійшли: депутат обласної ради Ігор Пшеюк (фракція Соціалістичної Партії України), виконавчий директор молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини» Юрій Ліпський, інспектор групи профілактичної роботи відділу державної автоінспекції УМВС України в Рівненській області, заступник голови організаційного комітету Василь Петрик, методист обласного навчально-методичного центру естетичного виховання управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Кузьма Парух, голова Рівненської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, Володимир Удовиченко.
Гра, як зазвичай розпочалася візитною карткою команди, де кожен мав змогу показати себе з найкращого та найдотепнішого боку. Лідируючу позицію з першого кроку зайняла команда Демидівського ВПУ-25 «Непуті». Та попереду на них чекали ще три не менш захоплюючі тай не менш складні конкурси такі, як розминка –«Запитання до директора»; музичний конкурс «Шкільний хіт-парад» а на заключну частину домашнє завдання під назвою «Безпечні канікули».
Атмосфера, що панувала в залі не залишила жодного глядача без посмішки та позитивного заряду енергії. Всі команди намагалися бути яскравими, такими, що запам’ятовуються. Не обійшло без «пародій» на шанованих політиків, де гравці вдало відтворили їхнє життя та роботу.
Гра закінчилася, із впевненістю можна сказати, що сьогодні вона вдалася. Не зважаючи на те що путівку у фінал отримала лише одна команда, всі учасники залишилися задоволені та сповненні незабутніх вражень. Отже, по закінченню результат все-таки порадував господарів сцени, команду Демидівського ВПУ- 25, яка і стала переможницею із підсумковою оцінкою 30 балів, друге місце розділили між собою команди «Шок» (м. Радивилів) та «Квартиранти» (смт. Млинів) з результатом 28 балів ,третє посіла – «Вимкни світло» (м. Радивилів).
Слід завдячити начальнику відділу молоді та спорту Демидівської райдержадміністрації А.Ковальчук, яка приклала чималих зусиль, щоб провести даний відбірковий турнір у нашому селищі, а також неабияку організаційну підтримку надали: відділ у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної адміністрації, управління освіти і наук, обласне управління юстиції, Управління МВС України в Рівненській області, обласна організація Всеукраїнської спілки автомобілістів, Рівненської обласної молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини», обком Соціалістичної партії України, обласна молодіжна громадська організація «Спілка молодих соціалістів».
Отож, перший етап пройдено, попереду виснажливі тренування та гра за кубок кращого.

Галина ТимощукBookmark and Share