Найкращим слухачам і курсантам виплачуватимуться академічні стипендії Президента України та імені М.С.Грушевського


Стипендії виплачуватимуться слухачам і курсантам вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України за відмінне навчання, особливі успіхи в навчальній і науковій діяльності та зразкову військову дисципліну за результатами екзаменаційної сесії першого семестру 2006-2007 року. Стипендій Президента України визначено 15, а імені М.С. Грушевського – лише дві.

Академічні стипендії Президента України та імені М.С.Грушевського виплачуватимуться слухачам і курсантам у порядку і розмірах, передбачених Інструкцією про порядок відбору кандидатів та виплати стипендій ад’юнктам, слухачам і курсантам вищих військових навчальних закладів ЗС України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, затвердженою відповідним наказом Міністра оборони України.

Наприклад, стипендія Президента України для курсантів третього курсу складатиме приблизно 344 гривні. Сума визначена, виходячи з посадового окладу – 81 грн., помножена на коефіцієнт відмінника – 1,5 та коефіцієнт стипендії Президента України – 3,5. Для слухачів і ад’юнктам стипендія складатиме до 2000 грн.

Стипендія ім.М.С.Грушевського для курсанта складатиме, близько 243 грн., для ад’юнкта від 1500 до 1900 грн. Вона обраховується за аналогічною формулою, коефіцієнт стипендії ім.М.С.Грушевського – 2. Сума стипендії залежить від посадового окладу, звання та вислуги років офіцера.

Bookmark and Share