“Наша Україна” входить в новий етап розвитку – Барна


За його словами, прихід нових облич до керівництва «Нашої України» є показником того, що партія перебуває в стадії змістовних структурних змін. «Це ще раз продемонструвало, що ми демократична політична сила, близька до людей”, - сказав голова Молодіжного союзу.

“Важливими були слова Президента, який вчергове підтвердив, що він є, був і буде з “Нашою Україною”. Він завжди буде з нашою партією, допомагатиме визначати її стратегічні напрямки діяльності”, - зазначив Барна.

“Ми маємо спрямувати свої зусилля, - вважає Барна, - на структуризацію політичної сили, посилення її позиції серед опозиційних сил. На мою думку, суттєво будуть змінені підходи позиціонування партії”.

За його словами, публічність нового голови “Нашої України” В’ячеслава Кириленка сприятиме розвиткові та посиленню позиції «Нашої України» в політикумі.

Надважливими Барна визначив роль регіональних організацій в ухваленні рішень на з’їзді. «На з`їзді ключовим все-таки було слово делегатів регіональних осередків. Це свідчить про те, що ми є загальнодержавною політичною силою».Bookmark and Share