Оце так конференція!


Підстава - рішення правління ТОО НДЛМ від 29.03.2007 року. Квота делегатів на конференцію була від шести членів один делегат. Після аудиту організації діючими членами НДЛМ станом на 01.03.2007 року знаходиться 310 чоловік, тобто які не втратили зв‘язок із НДЛМ і усвідомлюють, незаперечують своє членство в організації.

З вищевказаного кількість делегатів на конференцію становила п‘ятдесят один чоловік. Запрошених - п‘ятнадцять.

На конференцію прибуло сорок сім делегатів, чотири з них напередодні конференції повідомили правління в телефоному режимі про їхню відсутність по поважним причинам різного характеру. Запрошених прибуло на конференцію понад двадцять чоловік.

До робочої президії було запрошено заступника міського голови керуючого справами Л.Бицюру, голову ТОО Народно-демократичної партії А. Кучеренка, голову ТОО НДЛМ В.Заверуху, голову ТОО Всеукраїнської екологічної ліги С.Вадзюка, першого заступника ТОО „Дія” С. Дубинку, голову ТМО НДЛМ С.Маркопольського. В складі запрошенних прибули на конференцію з привітальними словами голова ТОО „Молодь за Литвина” Р. Волянська та голова молодіжної ТОО „Нова молодь” Б. Коваль.

Також конференцію відвідав голова НДЛМ Володимир Крутько, який вручив найактивнішим НДЛМівцям подяки від НДЛМ.

Конференція пройшла в робочому режимі та в дружній атмосфері. Звіт правління обговорився в здоровій і цікавій дискусії. Всі проекти рішень конференція затвердила без змін, головою ТОО НДЛМ на новий термін переобрано Володимира Заверуху, відбулася повна ротація правління, а саме в плані омоложення та включення представників усіх найбільших ВНЗ Тернополя.

Конференція запропонувала на голову ВМГО НДЛМ заступника голови ВМГО НДЛМ Павла Вікнянського.

Тернопільська ОО НДЛМ

Bookmark and Share