Мінртансзв'язку забезпечує працевлаштування студентів за спеціальністю та запровадило іменних стипендій для талановитих студентів


“Якщо ВУЗ знаходиться в рамках координації Міністерства – це відкриває можливості оперативно координувати, щоб студенти могли отримати практику і практичні знання, працювати безпосередньо з підприємством і надалі - після отримання диплому - бути готовими фахівцями”, - сказав Микола Рудьковський. Міністр переконаний, що саме ця система більш ефективна і дає кращу адаптацію для молодих людей до сучасних реалій життя.

При цьому Микола Рудьковський наголосив, що не має нічого проти новацій них систем оцінювання знань. “Якщо потрібно погоджувати плани, вводити нову систему оцінювання знань – ми це сприймаємо і робимо, - сказав він. - Але координацію підготовчого процесу, думаю, зробити краще в рамках Міністерства”.

Міністерство транспорту та зв’язку України, як наголосив Міністр, готове до активної співпраці з громадськістю. “Якщо з цього питання буде позиція ректора – будь-які рекомендації наших фахівців ми прийматимемо і враховуватимемо”.

Микола Рудьковський висловив сподівання у тому, що його ініціатива щодо запровадження іменних стипендій для обдарованих студентів галузі знайде підтримку у представників місцевих органів влади та телекомунікаційних компаній. “Для того, щоб стимулювати студентів до навчання, Міністерством транспорту та зв’язку України запроваджується стипендія у розмірі 500 грн. для тих студентів, які будуть відібрані вченою радою ВУЗу, - сказав Міністр. – Її отримуватимуть студенти, які мають свої сучасні розробки, демонструють високий рівень навчання тощо”.

Міністр сподівається, що з боку держави, місцевих органів влади та приватних компаній ця ініціатива буде підтримана. “Я персонально звернуся до компаній на телекомунікаційному ринку, щоб вони теж запровадили таку практику іменних стипендій для студентів провідних ВУЗів галузі”, - сказав Микола Рудьковський.Bookmark and Share