Народно-демократична ліга молоді на підтримку ректора Буковинської фінансової академії В.Прядка


17.05.2005 року під стінами Кабінету міністрів України відбувся пікет Народно-демократичної ліги молоді на підтримку ректора Буковинської фінансової академії В.Прядка. Його, за рішенням Міністра фінансів В.Пензеника було знято з посади. Головною підставою для звільнення було висунення місцевою владою звинувачень в «агітації за тодішнього провладного кандидата у Президенти України».
Це не єдиний випадок, коли таким чином зводяться політичні рахунки з непотрібними владі особами.
Пікетування розпочалося об 8.30 ранку. Учасники пікету вітали усіх чиновників та Міністрів, які приїжджали на роботу вигуками та лозунгами. У перервах між вигуками розпочалася імпровізована боротьба влади з народом- влада, у вигляді боксеру лупцювала народ, який досить неуміло захищався.
У ході пікету до молоді вийшов представник апарату Кабінету Міністрів по зв’язкам із громадськістю та запропонував офіційно оформити свої вимоги. Через деякий час Голова Народно-демократичної ліги молоді В.Крутько офіційно передав листа зі зверненням до Президента України В.Ющенка, Голови Верховної Ради В.Литвина та Прем’єр-міністра Ю.Тимошенко з вимогою вжити рішучих заходів щодо забезпечення політичної стабільності в країні та проведення політичного діалогу між різними політичними силами задля досягнення злагоди та порозуміння в суспільстві і першим кроком до цього має стати поновлення на посаді ректора Буковинської фінансової академії В.Прядка.
Майже під кінець акції з будівлі Кабінету Міністрів вийшов В.Пензеник та під заклики пікетуючих наблизився до народу. У ході розмови Міністр фінансів заявив, що лише виконував свої обов’язки, і не може впливати на рішення Прокуратури, порадивши у свою чергу пікетуючим іти до Генеральної Прокуратури та сідати за стіл переговорів.
Пікетування привертало до себе увагу перехожих, які із цікавістю зупинялися або ж приєднувалися до мітингуючих. На завершення акції пікетуючи досить організовано згорнули прапори та під гаслами «Слава НДП» залишили місце пікету.

Прес-служба НДЛМ,
для www.fri.net.ua

Bookmark and Share