Представники ХДМУ взяли участь у серії семінарів «Розбудова політичної організації» у м. Будапешт


У заходах взяли участь представники шістьох країн, а саме: Білорусі, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Молдови, Румунії та України. Християнсько-Демократична молодь України (ХДМУ) делегувала для участі в семінарі Голову організації – Василя Гацька та Відповідального за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ – Віктора Андрусіва.

Впродовж занять учасники ознайомилися з широким спектром питань, які прямо пов’язані з розбудовою політичних організацій. Так, темами виступів, лекцій і робочих груп були «Основні цінності Європейської Народної Партії (Християнські Демократи)», «Внутріпартійні відносини», «Зовнішні відносини партії», «Політичні зустрічі», «Активізація партійних членів, робота з волонтерами», «Фінансування партій та політичний фандрайзінг», «Лобізм» та багато інших.

Варто відзначити, що лекції читали та тренінги проводили представники Австрії, Голландії та Угорщини.

Наступна серія семінарів під назвою «Комунікації як інструмент менеджменту» відбудуться 5-9 червня цього року.

Довідково:

Інститут Роберта Шумана був названий на честь відомого французького Християнсько-демократичного політика, який після другої світової війни, як Прем’єр-міністр і міністр закордонних справ Франції і пізніше як Президент Європейського Парламенту, боровся за об’єднання Європи в мирі і свободі. Роберта Шумана вважають одним з «батьків» Європейської інтеграції.

«Об’єднання Інституту Роберта Шумана за Розвиток Демократії у Центральній та Східній Європі» було засновано у 1995 році Європейським Союзом Християнських Демократів, Фундацією Роберта Шумана у Люксембурзі, Фундацією Європейських Досліджень, Європейською Народною Партією та національними партіями і організаціями як заміна «Християнсько-Демократичної Академії Центральної та Східної Європи».Bookmark and Share