Книга - в руки


Звісно, говорити про проблему можна багато, але від цього вона не вирішиться. Тому Рівненська Фундація вирішила хоч на крихту, але ж все таки допомогти.
Рівненська «Фундація Регіональних Ініціатив» проводить нову акцію «Книга в руки». Метою проекту є поповнення фондів бібліотек м. Рівного новою літературою освітнього та соціального характеру.
В рамках акції «Книга в руки» передбачається безкоштовна передача рівненським бібліотекам сучасної, цікавої та необхідної для навчання та загального розвитку літератури. Ці книги були зібрані активістами «Фундації Регіональних Ініціатив» протягом останнього року на різноманітних семінарах та тренінгах, а також в рамках співпраці зі Всеукраїнськими громадськими організаціями.
Всього активісти РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» відвідали дев’ять бібліотек м. Рівного. Книги отримали шість найбільших вузів міста, а також Рівненська державна обласна бібліотека, обласна бібліотека для дітей та юнацтва та міська центральна бібліотека. Всього було передано в безоплатне користування біля 200 книг соціального, політичного та економічного характеру.
РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» щиро сподівається, що запропонована нами література допоможе усім охочим підвищити свої знання та розширити світогляд. Також маємо надію, що акція «Книга в руки» приверне увагу громадськості до бібліотек м. Рівного та їх проблем.

Bookmark and Share