Микола Рудьковський прочитав відкриту лекцію студентам Одеської національної академії зв'язку ім. О.С.Попова


Перебуваючи з робочою поїздкою, Міністр транспорту та зв’язку відвідав Одеську національну академію зв’язку ім.О.С.Попова, де прочитав відкриту лекцію для студентів, відповів на питання молоді та пообіцяв сприяти у вирішенні питань, які виникають у молодих спеціалістів у процесі навчання. Окрім того, Микола Рудьковський познайомився з викладацьким складом Академії. Особливо Міністр відзначив викладання англійської мови – в Одеській академії зв’язку викладання предметів здійснюється саме іноземною мовою. Міністр переконаний, що така практика сприяє вдосконаленню змісту навчально-виховного процесу, а даний факт є свідченням глибокої адаптації вищої освіти в Україні до вимог Болонської конвенції.

Микола Рудьковський також відзначив високий рівень матеріально-технічної бази університету. Так, на думку Міністра, вуз має усі потужності задля того, щоб дати глибокі теоретичні та практичні знання своїм студентам, що є запорукою для подальшого працевлаштування молодих спеціалістів.

“Я думаю, що одесити і студенти, які навчаються в академії, залишать великий та позитивний слід в телекомунікаційній галузі в Україні, бо цей вуз є базовим на даний час”, - сказав Микола Рудьковський. За його словами, це підтверджує навіть той факт, що велика кількість фахівців, які зараз працюють у міністерствах, провідних компаніях України, свого часу отримали вищу освіту саме в даному навчальному закладі.Bookmark and Share