Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості 22 травня на Чернечій горі


Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє, що 22 травня 2005 року у місті Каневі на Чернечій горі біля пам`ятника Т.Г.Шевченку буде проведено церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проводиться щорічно до Шевченківських днів під гаслом "Об`єднаймося ж, брати мої !"
Конкурс проводиться з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, керівників студій тощо.
Конкурс знайшов широку підтримку в навчальних закладах України. До нього були залучені учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів.
З усіх областей України на заключний етап конкурсу надійшло 250 різноманітних за жанром робіт з номінацій "Література" та "Історія України і державотворення".
Найцікавіші роботи, за повідомленням Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти і науки України, не один рік надходять від конкурсантів з Вінницької, Донецької, Хмельницької та Черкаської областей.
Для нагородження переможців конкурсу підготовлено дипломи та подарунки, готується збірник творів переможців у номінації "Література".
Учителів, які підготували переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, буде нагороджено галузевими нагородами.
Контактні телефони : 216-25-21, 417-85-53

Bookmark and Share